Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malutka369

Kiedt dni plodne?

Polecane posty

Witam... Mam pyt-takie jak w opisie. Kiedy bede miala dni plodne jesli: okres mialam: 30.03 26.04 i 24.05 Dzis powinnam ze swoich obliczen dostac okres... Ale kiedy mam dni plodne? Dodam ze nigdy nie mierzylam temaperatury... Dziekuje z gory za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm jesli mam regularne miesiaczki to najwieksze prawdopodobienstwo zajscia w ciaze jest miedzy 12-16 dniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalaliteczlka
raczej między 16-20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzasty86
jezeli wiesz kiedy powinnas dostac okre i masz go regularnie to od tego dnia w ktorym ma wystapiś@ odejmnij 14 dni . wtedy najczesciej wystepuja dni płodne plus/minus 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirax
Wiesz co, warto kupić sobie test paproci Ovu Control – dokładny test, precyzyjnie określa dzień płodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Nie dziwię się, że naturalna antykoncepcja ma wciąż tak złą opinię, skoro NADAL myślicie, że dni płodne można "wyliczyć." Nie można.Można tylko zaobserwować.Ale czysto teoretycznie: jeśli macie wszystkie cykle mniej więcej tej samej długości (różnica nie może przekraczać 7 dni!).to początek dni płodnych to NAJKRÓTSZY z tych cykli w ciągu roku minus 21 dni.Koniec: najdłuższy cykl minus 10 dni.Przykład.Pani X miała najkrótszy cykl o długości 25 dni, a najdłuższy-31 dni.Dni płodne wypadają mniej więcej między 4 a 21 dniem każdego cyklu.Ale to naprawdę bardzo mniej więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o wyznaczanie dni płodnych to z własnego doświadczenia polecam mikroskop owulacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki konkretnie model możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym polecała aparat Ovu Control, jest mały dyskretny, robi się badanie płodności na podstawie śliny można dość szybko wyznaczyć ten właściwy dzień owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym testem dla mnie jest ovu control można sobie szybko okreslic dni plodne bez uciazliwych paskow czy innych denerwujacych metod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto było kupić Ovu control wcześniej przez długie miesiąca męczyłam się z mężem żeby zajść w ciążę bez skutku, a tak wystarczył jeden cykl i od razu trafiiśmy na owulację chyba co do godziny ;-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo jestem zadowolona z urządzenia Ovu Control, po miesiącach stosowania pasków owulacyjnych i żadnego efektu, wystarczył jeden cykl z testem śliny i od razu trafiliśmy z mężem we właściwy czas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualnie robię sobie testy przez Ovu control przy wyznaczaniu dni płodnych i bardzo mi się ten sposób podoba, metoda jest dyskretna, naukowa, samo urządzenie jest wielkości szminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swoich doświadczeń z różnymi testami do określania dni płodnych to bym poleciła najbardziej ovu control. Najprostsza i najwygodniejsza metoda i jak się u mnie okazało – skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosty i dyskretny w użyciu jest na pewno ovu control. Urządzenie wygląda jak szminka, można takie badanko sobie zrobić w ciągu chwili, nie trzeba szukać specjalnego miejsca typu łazienka, co dużo ułatwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara
Dnia 22.06.2018 o 15:42, Gość gość napisał:

Prosty i dyskretny w użyciu jest na pewno ovu control. Urządzenie wygląda jak szminka, można takie badanko sobie zrobić w ciągu chwili, nie trzeba szukać specjalnego miejsca typu łazienka, co dużo ułatwia.

Tez polecam Ovu Control

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×