Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cccsxdcs

kiedy jest wieksze ryzyko zajscia w ciaze? po czy przed okresem?

Polecane posty

Gość wieksze czy mniejsze
co za róznica ??? ryzyko i tak jest ogromne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfwefwe
no to chodzi o te dni plodne ne plodne? keidy one sa nech ktos mi wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plodne dni sa w polowie cyklu chociaz wiesz z tym to nie wiadomo, wystarczy zmiana klimatu albo przeziebienie, niektore leki i sie wszystko rozreguluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plemnik.
Po naturalnie.ale im blizej cyklu tym pewniejsze zajscie.uważaj wiec.bezpieczne dni to 1-3 dzien po ale potem juz w ogóle unikaj !!!.i nie dopuszczaj do wytrysku jesli robisz to bez gumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sądzę wręcz odwrotnie
Że pewniejsze są dni tuż przed okresem. Szczególnie dla kobiet, które mają długie miesiączki i krótkie cykle. Tak czy inaczej MR to rosyjska ruletka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulibuli
największe sznase na poczęcie jest w terminie owulacji - a owulacja jest mnije więcej w połowie cyklu (ok 14 dni przed okresem)Jednak żeby stwierdzić czy owlacja już była - czyli czy dni niepołodne sie zaczęły - najlepiej jest mierzyć codziennie rano tempreturę (np w pochchwie, odbycie ale nie pod pachą) ) Jak temp się podnosi - oznacza to że owulacja już była. Razem z temp warto obserwować śluz. Generalnie - dni płodne mamy w pirwszej połowie cyklu czyli po okresie. Druga połowa cyklu jest zazwyczaj niepłodna - pisze "zazwyczaj" bo termin owylacji moze się przesunąć. - Stąd obserwowanie swego cyklu (temp, sluz) jest bardzo korzystne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwizdajlo
miałam miesiączke 28czerwca trwała jakieś 4-5dni okres powinnam mieć 26lipca nie dostałam a wtedy kochałam sie z chłopakiem kilka razy bez zabezpieczenia oczywiście nie skończył we mnie (stosunek przerywany) juz minał tydzień i dalej nie mam miesiaczki...nigdy nie miałam za bardzo regularnie wiec nie wiem czy moge być w ciązy??nie mam żadnych objawów...możliwe jest że przez to że sie tym denerwuje okres się opóźnia ?? bardzo proszę o odpowiedz co myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz być w ciąży. Mogą być też inne przyczyny spóźnienia miesiączki. Dwa tygodnie po ostatnim stosunku bez zabezpieczenia (stosunek przerywany to nie zabezpieczenie) zrób test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im bardziej się denerwujesz i myślisz o ciąży tym gorzej i przez obawy psychiczne każde zmiany organizmu możesz odbierać jak ciążowe (znam to po sobie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy gdy się wprowadza prącia do ci/py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×