Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M1521

Klimakterium

Polecane posty

Gość M1521

Mam 54 lata i minęło 1,5 roku od odstawienia pigułek antykoncepcyjnych i menopauzy. Żadne suplementy nie łagodzą objawów mojego klimakterium. Ginekolog przepisała mi "ACTIVELLE". Czy któraś z was ma jakieś doświadczenie w stosowaniu tych pigułek? Jaki wpływ mają na nasz organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się dobrze po nich czuje a zażywam od 7 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M1521
A jak z wagą ciała? Nie zmienia się? Nie przytyłaś? Ja się boję utyć. Ostatnio po odstawieniu pigułek schudłam i to mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tego nie stosowałm wiec niestety nie pomogę. Za to mnie lekarz polecił stosowanie Hydrovagu, bo miałam straszną suchość pochwy, otarcia i ciagle robiły mi sie infekcje. Kuracja trwa tydzień, a dolegliwości minęły jak ręką odjął. W dodatku zawiera kwas mlekowy wiec jest te ochrona przed infekcjami intymnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fallona
Osobiście stosuję menopauzin. Zawiera same naturalne składniki i witamię D, która jest tak potrzebna każdej kobiecie. Nie można lekceważyć potrzeb naszego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli pojawiaja sie jakies problemy związane z infekcjami to na pewno z mojego doświadczenia mogę polecić Wam jeszcze globulki Gynauxil. Sa bez recepty więc bez problemu na pewno je dostaniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja tutaj też dodam to co jest bardzo wazne, ze wreszcie jest cos co jest i skuteczne i naprawde działa na tego typu infekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sejsa
Długo w takim wypadku trzeba brać te globulki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×