Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ja_Ona

Kłykciny pod językiem - hpv POMOCY!!!

Polecane posty

Gość Ja_Ona
Witam!!! Jeżeli ktoś z was miał/ma ten problem to proszę, żeby napisał coś na ten temat!!! Mam kk pod językiem mój ginekolog powiedział, że nigdy się z takim czymś nie spotkał, wysłał mnie do stomatologa i nastraszył, że kuracja jakimiś lekami może kosztować nawet 45 tys. tak,tak,tak nie pomyliłam się 45 tys :( Jeżeli ktoś się z tym spotkał to proszę napiszcie jak to się leczy, bo nigdzie nie mogę znaleść informacji na ten temat i jestem załamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szzuuukaj mnie
no masz przejebane..a kuracje sobie odpusc nic nie da...z tym sie zyje do konca zycia i jeszcze jedno z tym dentysta to juz przegielas :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_Ona
wiem wszystko o hpv, wiem ze to wirus i ze nie ma szans na jego pozbycie się, jednak mozna to zaleczyc tak samo jak leczy sie kk na sromie, pytanie tylko jak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaz fotke prosze
boje sie ze tez to mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szzuuukaj mnie
lekarz musi byc zajebiscie zacofany zeby sie przyznac ze nie widzial zegos takiego pod jezykiem :O na calym swiecie wszystcy wiedza ze to gowno moze wyjsc na dziaslach pod jezykiem, na wewnetrznej stronie policzka, na ustach ze juznie wspomne o zwieraczach , ptaku i psitce ale to juz inny troche wirus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec sprawa wyglada tak
moj stary znajomy ma klykciny na fiutku chodzil na wymrazanie kalafiorka tzn klykcin , bral rozne leki ale to nic nie dawalo..tylko duzo kosztowalo i tak chodzil jak kaczka z bólu jedna babka dala mu spis ziół ktore radza sobie z zakazeniem krwi i roznymi wirusami w organizmie i to mu dopiero pomoglo..kolejne nawroty tej choroby byly znacznie mniej dokuczliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupi12
o fuj gdzie wyscie pchaly te jezory bleeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kajka
Ja_Ona jesteś tu jeszcze? Jak sprawa z Twoimi kłykcinami pod językiem? Mam nadzieję że zniknęły... Wiem że minęło już sporo czasu ale odezwij się proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzieście pchały jęzory??? Na wasze zakażone fiuty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×