Odpowiedz na ten temat

leczenie infekcji intymnych

• gość 2016.10.05 [18:49]
    Co polecacie na infekcje intymne? (tylko NIE globulki i NIE tabletki dopochwowe)
  • gość 2016.10.08 [12:38]
    sa jeszcze masci, ziolowe plukanki i antybakteryjne ziolowe wkladki higieniczne. co do plukanek to slyszalam rozne opinie ale bie probowalam. Wkladki uzywalam i polecam. Tylko nie jonowe ani tlenowe bo to pic na wode jest. Zreszta jak masz mozliwosc to najlepiej idz do ginekologa on ci najlepiej dobierze leczenie
  • gosia2323 2016.12.12 [10:52]
    Kiedyś od ginekologa dostałam maść z aplikatorem, więc nie były to globulki ale maść aplikowało się głęboko w pochwie, dzięki czemu leczenie było bardziej skuteczne. Do tego możesz zastosować provag żel, który zakwasza środowisko pochwy dzięki czemu sprzyja namnażaniu się dobrych bakterii lactobacillus.
  • gość 2017.03.20 [15:40]
    najlepsze z mojego doświadczenia są jednak preparaty dopochwowe, a do tego doustnie provag- probiotyk ukierunkowany na infekcje intymne.
  • gość 2017.03.20 [19:09]
    jak się skaleczysz, to też wolisz połknąć plaster niż go nakleić? gratuluję logiki - tam gdzie infekcja, tam stosujemy lek
  • gość wczoraj [18:47]
    Ja również stosowałam maść z aplikatorem, dzięki czemu, lek docierał we wszystkie "zakamarki". Po leczeniu koniecznie probiotyk możesz zastosować doustny ale jeśli chcesz zadziałać natychmiast to kup dopochwowy lactovaginal, z żywymi bakteriami. Pamiętaj o właściwej higienie intymnej, zrezygnuj z tamponów na rzecz podpasek, sztucznej bielizny na rzecz bawełnianej a w diecie ogranicz słodycze.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...