Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

leczenie infekcji intymnych

Polecane posty

Gość gość

Co polecacie na infekcje intymne? (tylko NIE globulki i NIE tabletki dopochwowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa jeszcze masci, ziolowe plukanki i antybakteryjne ziolowe wkladki higieniczne. co do plukanek to slyszalam rozne opinie ale bie probowalam. Wkladki uzywalam i polecam. Tylko nie jonowe ani tlenowe bo to pic na wode jest. Zreszta jak masz mozliwosc to najlepiej idz do ginekologa on ci najlepiej dobierze leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia2323
Kiedyś od ginekologa dostałam maść z aplikatorem, więc nie były to globulki ale maść aplikowało się głęboko w pochwie, dzięki czemu leczenie było bardziej skuteczne. Do tego możesz zastosować provag żel, który zakwasza środowisko pochwy dzięki czemu sprzyja namnażaniu się dobrych bakterii lactobacillus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze z mojego doświadczenia są jednak preparaty dopochwowe, a do tego doustnie provag- probiotyk ukierunkowany na infekcje intymne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się skaleczysz, to też wolisz połknąć plaster niż go nakleić? gratuluję logiki - tam gdzie infekcja, tam stosujemy lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również stosowałam maść z aplikatorem, dzięki czemu, lek docierał we wszystkie "zakamarki". Po leczeniu koniecznie probiotyk możesz zastosować doustny ale jeśli chcesz zadziałać natychmiast to kup dopochwowy lactovaginal, z żywymi bakteriami. Pamiętaj o właściwej higienie intymnej, zrezygnuj z tamponów na rzecz podpasek, sztucznej bielizny na rzecz bawełnianej a w diecie ogranicz słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×