Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stokrotka 32

miesioczkowe sprawy

Polecane posty

drogie dziewczyny chciałam bym sie was poradzić w... sprawie miesioczki chodzi o to czy w czasie dni owulacyjnych może wyść test pozytywny a dokładnie powiem w prost chodzi o toże dostałam miesioczke połowie miesioca lipca pierszy tydzien miesioczki był taki jak bym tylko plamiłai nie wyglodało to na miesioczke bo przerywana była i były tylko takie delikatne plamienia no i postanowiłam zrobic test ciożowy a na tym tescie wykazało że jedna kreska mocna a druga jasno ruzowa no to po dwuch dniach znuw powturzyłam i znuw w drugim tescie to samo wyszło ale dodam ze po tym 7 dniowym plamieniu pokazała sie normalna miesioczka i trwała od 7 do 8 dni żadnych buli nie było i nic pozatym ale po tygodniu postanowiłam powturzyć ponownie test i zrobiła 3 i w tym 3 tescie juz wyszły wiarygodne dwie wyrażne kreski pozytywne a chce dodać że nie biore żadnych tabletek chormonalnych i nic z tym zwiozanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Oj dziewczyno, wszystko Ci się pomieszało.Owulacja to nie to samo, co dni miesiączki.Owulacja to te najbardziej płodne dni w cyklu, i owszem, może czasem towarzyszyć temu krwawienie zwykle krótsze niż normalny okres.I jeśli w tym czasie robisz test OWULACYJNY i wychodzą 2 kreski, to wszystko jest OK.Na teście owu obie kreski powinny być tak samo widoczne.Natomiast jeśli robiłaś już 3 (tak zrozumiałam) testy CIĄŻOWE, to na 99% jesteś w ciąży.Nie ma znaczenia, ile krwawień wcześniej czy później miałaś. Idź do lekarza.Jeśli to nie prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to że na tych dwuch testach wyszło tak na C mocna a na T jasno różowa ale widoczna a po tygodniu wyszły obydwie czerwone tylko jedno mnie dziwuje to że miesioczki mam regurane nigdy sie nie zdazyło zeby była nie regularna bym zrozumiała zejak by w tym czasie nie miała misiosczki a bym zrobiła test a by wyszedł pozytywny ale był robiony własnie w czasie tej dziwnej misioczki sorry ze tak jom nazwie bo to był termin miesioczki tylko ze to niewyglodało na miesioczke tylko na plamienia tygodniowe a nastepnie te dwa testy i potem znuw miesioczka tylko ze juz normalna tak powiem no i po siedmiu dniach zrobiłam znuw i wyszły bardziej widoczne pozytywne moze to tez zalezyc od chormonuw albo prowdzic to do cioży pozamacicznej bo rozumie jak by ta miesioczka sie nie pojawiła prze miesioc czasu to zrozumiała bym ze test by wyszedł pozytywny ale przytakiej dziwnej misioce tojestem nie pewna tego wyniku a pozatym przepraszam za błedy ortograficzne jak by sie ktos doczepił ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×