Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moje libido spadło do zera na pigułkach.

Polecane posty

Gość gość

Biorę Dorin od miesiąca i seks mógłby dla mnie nie istnieć. Frustruje mnie to bardzo, chciałabym znowu czuć pożądanie jak wcześniej. Obecnie patrzę na mojego partnera i nie mogę uwierzyć, że ma penisa. Że w ogóle penis jest do czegoś potrzebny jakiemukolwiek mężczyźnie. Nie mam ochoty się dotykać, nie mam erotycznych snów, nie mam nic. Widzę, że zaczyna go to uwierać, bo przez ten miesiąc nasze stosunki były po prostu żałosne, a ostatnio tego unikam. Mam ochotę się przytulać i tyle. Zastanawiam się nad odstawieniem tabletek, jeśli tak dalej pójdzie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
To normalne.U kobiet hormony sterują nie tylko płodnością, ale i ochotą na seks.Bardzo trudno jest "wyłączyć" jedno, nie naruszając drugiego.Może spróbuj najpierw jakiegoś osłonowego suplementu, z tych polecanych przy antykoncepcji hormonalnej.Następnie spróbuj innego rodzaju preparatu hormonalnego.A jeśli nie będzie poprawy, odstaw hormony.Tak, wiem.Antykoncepcja mechaniczna jest odrobinę mniej skuteczna.Ale za to zdrowsza.Ja to łączę z obserwacją cyklu i dlatego z moim mężem możemy cieszyć się bliskością czasem nawet bez prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz rezygnować z antykoncepcji w ogóle, poproś o inne tabletki czy inną metodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prawdziwa antykoncepcja.Brak chęci na ruchoanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkha
Nie wiem co to za tabletki ale ja na miejscu autorki poprosiłabym faktycznie o inne zamiast od razu rezygnować. Wiem że są takie które nie wpływają na libido, albo vines czyli ta ultralekka tabletka z minimalną dawką hormonów, na pewno będą lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyobrażam sobie zrezygnować z antykoncepcji no chyba że ktoś myśli o dzidziusiu ;p zapytaj o wkładkę antykoncepcyjną levosert podobno jest wygodną alternatywą dla tabletek i prezerwatyw no i przywraca libido zagubione po drodze. Słyszałam jak laski w przychodni o niej rozmawiały... sama się zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę Limetic przez przeciwwskazania a libido po prostu baardzo wzrosło. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×