Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Monitoring cyklu

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś może mi pomóc? owulacje miałam 11 dc lub 12 dc. (robiłam testy owulacyjne w 11 dc bardzo mocna kreska)Dziś byłam na wizycie w 20 dc i lekarz powiedział że widzi liczne pęcherzyki. Co to może oznaczać? Moje cykle są 25 dni. Monitoring zacznę jak dostanę miesiączkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia1414
Coś musiało Ci się przesunąć w owulacji, albo źle liczyłaś. W jakim celu monirorujesz cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie owulacja Ci się przesunęła. Moim zdaniem zamiast testów paskowych lepiej stosować mikroskop owulacyjny. Chyba bardziej się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 3 dni dostałam okres od tej wizyty. Może dlatego te pęcherzyki. Jestem już po monitoringu. Sprawdziliśmy czy mam owulacje i czy pęcherzyki pękają. W 8 dniu cyklu na monitoringu miałam pęcherzyk dominujący na lewym jajniku. W 11 dniu cyklu testy owulacyjne pokazały mi pozytyw, czułam po jajnikach że organizm szykuje się do owulacji. W 13 dniu cyklu miałam na monitoringu potwierdzenie że mam owulacje bo było widać ciałko żółte i takie tam.... Czyli tak jak czuje to mam owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia monitoruje cykl bo od 10 miesięcy staram się bezskutecznie jak narazie o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszak
A robiliście już jakieś badania? Coś wiecei więcej czy na razie porpostu się starcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam już pierwszy cykl z CLO. Co do badań to jutro mam wizytę u endokrynologa, który mnie skieruje na badania. ... Badania nasienia nie robiliśmy nie chcę stresować męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to takie straszne badanie że aż się mąż zestresuje? Ty się badaniami nie stresujesz a on bidulek nie może oddać próbki bo stres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.12.30 pewnie owulacja Ci się przesunęła. Moim zdaniem zamiast testów paskowych lepiej stosować mikroskop owulacyjny. Chyba bardziej się sprawdza. możecie polecić jakiś konkretny model? A co sądzicie o komputerach cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra jest afrodyta. Co do komputerów cyklu służą do metody objawowo-termicznej. Moja koleżanka ma cyclotest i sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×