Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Obawa o możliwość ciaży.

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam pewne wątpliwości.Spacerowalem kilkakrtonie sobie z dziewczyną za ręke i czesto wkładalem tą reke do kieszeni spodni w ktorej miałem bardzo mokro od spermy z powodu niekontrolowanego wytrysku. Oprocz spaceru za reke przytulalem ją i całowaliśmy się. Boję się że poprzez moją dłoń moglem przekazać jej nasienie na np jej dłon ktorą poźniej po odprowadzeniu jej do domu mogła się nie pozwalając umrzeć plemnikom na jej np dłoni, od razu zacząć masturbować bez umycia rąk, nie wiedzac o zagrożeniu.Czy powinienem jej doradzić test ciążowy? Czy istnieje jakieś minimalne ryzyko zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż mi się przypomniało Bravo z mojej mlodosci:D odpowiedź brzmi nie. Nie ma nawet najmniejszej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taką depreche mam gdzieś z tym związaną. Boje sie ze jakiś splot okoliczności dziwny mogl wystapić i sie stało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej wszyscy się pośmialismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy inni też tak mieli czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydliwy jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Plemniki poza organizmem giną w ciągu kilkunastu minut.Wydaje mi się, że to dość obrzydliwa prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To realna sytuacja... Może odosobniony przypadek nie wiem. Ale mam schizy z tego powodu że coś mogło sie zdarzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
No, dobrze, to teraz poważnie.Żeby mogło dojść do ciąży, musiałbyś się najpierw masturbować, a potem -bardzo niedługo potem-tą samą ręką dotykać jej miejsc intymnych.No, i jeszcze musiałyby być to jej płodne dni.Był tu wpis kobiety, która próbowała zajść w ciążę przenosząc nasienie partnera ze swojej dłoni do pochwy.Z tym, że ona celowo prowokowała wytrysk na rękę.Podobno jeszcze jej się nie udało zajść w ten sposób w ciążę.Jeśli tak bardzo się tego boisz, zawsze dokładnie myj ręce, zanim zaczniesz jej dotykać.I swojej dziewczynie przypomnij o tym samym, zanim zacznie się pieścić po takim dziwnym "spacerze.":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie ma zadnej ani to zadnej mozliwosci ze coś sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jej nie dotykalem w miejsca intymne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma możliwość zajścia w ciążę żeby zrobić dziecko trzeba trochę się postarać ja bzykalem laskę co dzień lub kilka razy dziennie przez pół roku i lalem W środek I nic nie było raz tylko była nerwowa sytuacja jak porządnie się zlalem chyba z 30sekund leciało aż poczuła i okres się jej spóźnił dwa dni to trochę było nerwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Gościu, jeśli "lałeś w środek i nic nie było"- to albo ona jest niepłodna, albo Ty, albo bierze pigułki (o czym mogłeś nie wiedzieć), albo po prostu trafiałeś zawsze w niepłodne dni.Chociaż to prawda, że nie jest wcale tak łatwo "zrobić dziecko."Tak naprawdę w każdym cyklu jest tylko 7-10 dni, kiedy jest to możliwe.Oczywiście zawsze największa szansa jest przy pełnym stosunku bez zabezpieczenia.Ale ludzie czasem zachodzą w ciążę i przy pieszczotach.Chociaż raczej nie w tym wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Ps.Przy dwudniowym opóźnieniu okresu nie ma powodów do zdenerwowania.:) Dopiero po tygodniu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma chyba jednak 100% pewnosci i to mnie przeraza. To takie 99%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i brała pigułki chociaż mówiła że nic nie bierze było minęło ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Nie.Nie ma żadnej możliwości.Może najpierw poczytajcie o tym, jak to się dzieje, że kobieta zachodzi w ciążę.Ps.Często nosisz takie brudne spodnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no tak mi sie zdarzyło pare razy to nie moja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×