Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hsablhdlhvbl

objawy grypopodobne a ciaza

Polecane posty

Gość hsablhdlhvbl

witam mam pytanie czktoras z was na poczatku ciazy miala objawy jak na grype??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsablhdlhvbl
prosze o konkretne wypowiedzi, chodzi mi o bol miesni lamanie w kosciach i ogolne rozbicie a nie o katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do gina
pierwszy raz słyszę o takich objawach jako ciążowych. Chyba raczej choróbsko cię łapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby co wy już nie
wymyślicie!!!!To się w głowie nie mieści...ból mięśni objawem ciąży!!!Boże widzisz a nie grzmisz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiiiiiiiiiii
Uwazaj bo we wczesnym etapie ciazy stan goraczka moze zwiastowac poronienie, wiem ze tak sie skonczylo w przypadku kogos z moejj rodziny, nagle goraczka, na pogotowie, po kilku godzinach nie ma dziecka :( okazalo sie ze infekcja Lepiej zadzwon na pogotowie i zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kesha989
mdlosci rozbicie i goraczka tak,zalezy ile sie spozniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
Ja miałam ogólne rozbicie, łamanie w kościach objawy jak na grypę. Okazało się później że był to mniej więcej dzień w którym doszło do zapłodnienia :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do koko
Czysty zbieg okoliczności.Nie wmawiajcie tu na forum że grypa to objaw ciąży bo nastolatki już do końca oszaleją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw w przelocie
"Okazało się później że był to mniej więcej dzień w którym doszło do zapłodnienia" Co za idiotka. :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to dla niektórych kobiet objaw ciąży choć rzadki. To uczucie ze idzie choróbsko ale jakos nie nadchodzi. Nie ma kataru ani gorączki tylko to nieznośnie rozłożenie. Minie niedługo miałam tak w ciąży w okolicach robienia testu. Teraz jutro będę robila test i jestem na 99% pewna że to ciąża bo to dokladnie ten sam stan. Grypa rozkłada inaczej jesteś chory i juz a to nie choroba tylko objaw grypopochodny. Kobiety które nie miały tego objawu mogą komentować z ironią...mają prawo jednak po porostu nie miały tego objawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Tak.Ja w ostatniej ciąży byłam przekonana, że złapałam po prostu grypę żołądkową-tym bardziej, że wszyscy w domu ją właśnie przechodzili.A ja nigdy nie wymiotowałam w ciąży.:) Niemniej wszystkie objawy tego typu wymagają potwierdzenia testem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×