Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Od kiedy tabletka dzien po bedzie na recepte?

Polecane posty

Gość gość

Czy moze juz jest? Ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletka dzień po już jest tylko na receptę, niestety. Ja sobie kupiłam w aptece, jak była chwilowo dostępna bez recepty. Stosuję pigułki antykoncepcyjne Vines. Co prawda jestem pewna ich skuteczności, ale taką pigułkę też warto mieć, może jakaś nasza znajoma będzie w potrzebie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Receptę może wypisać lekarz rodzinny - nie musi być ginekolog. Jak nie będzie chciał to żądasz odmowy na piśmie i mówisz mu, że jak nie wypisze recepty to może się spodziewać pozwu cywilnego o rentę na wychowanie dziecka. Jak nie będzie chciał to wzywasz policję, aby zapisała w notatce ze służby interwencję (jako późniejszy dowód w sądzie). Jak się zasłoni klauzulą sumienia to to sumienie powinno mu podpowiedzieć, że będzie płacił na dziecko. Generalnie nie dajesz się zbyć, bo zwykle lekarze to swoje sumienie mają głęboko w d-pie i jak będzie groźba to wypiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupoty piszesz lekarz może Cię skierować na ostry dyżur ginekologiczny celem wykluczenia przeciwwskazań do zażycia tabletki i nic mu nie udowodnisz. A poza tym w obecnej sytuacji prawnej chroni go klauzula sumienia i przy obecnej reformie sadownictwa to możesz się z nim sadzić do 18 urodzin dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w d**e niech sobie wsadzi ta klauzule sumienia , tylko w polsce taka chujnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×