Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

odstawienie tabletek

Polecane posty

Gość gość

8 sierpnia miałam ostatnie krwawienie z odstawienia tabletek, nie zaczęłam kolejnego opakowania, używałam prezerwatyw, oprócz jednego razu.. 9 września zrobiłam test i wyszedł negatywny, co może być przyczyną braku okresu, czy po odstawieniu tabletek to wszystko wariuje i mam się nie martwić, czy powtórzyć test? Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś w ciąży. Wszystko będzie dobrze. Nie bój się już Skarbie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod odstawieniu tabletek cykle mozesz mieć nieregularne. zacznij wyznaczać sobie ich fazy, będziesz mogła wychwycić dzięki temu rozne anomalie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ginekologa na całe badanie normalna kochająca się para idzie razem chyba że zacofana partnerka wstydzi się męża a obcego całkiem faceta ginekologa nie!Nam ginekolog powiedział( gdy podczas badania cipki które widzi mąż)że tylko nieszkodliwe antykoncepcję to są prezerwatywa i kalendarzyk.A reszta po latach może nawet się skończyć rakiem w narządach rodnych . Dla tego nie chodzę sama bo się nie krępuje męża jak większość zacofanych dziewczyn.Maz wspierał porody a dzieci były owocem miłość zaplanowane nie jesteśmy zacofani i mąż dopytuje się wiele rzeczy.Nawet doradził ginekolog masowa nie przez męża piersi po okresie by uniknąć raka stają się jednejsze.Mamy prawo pacjenta 2008r art 21do obecności osoby bliskiej podczas badań i zabiegów nawet w szpitalu zawsze decyduje Cywilizowana Pacjentka o obecności. Wiem że zaraz jakiś ginekolog będzie wyśmiewal wpis bo nie chce świadka badań i zabiegu porodu ze strony Pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod odstawieniu tabletek cykle mozesz mieć nieregularne. zacznij wyznaczać sobie ich fazy, będziesz mogła wychwycić dzięki temu rozne anomalie. wszystko ładnie pięknie, ale jak to zrobić skoro cykle są niereguralne? wyliczyć się tego na pewno nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy ze kupisz mikroskop owulacyjny. bardzo dobra jest afrodyta na slinę. jest wielokrotnego użytku, wiec świetnie sprawdzi się także przy cyklach nieregularnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×