Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Okres w wojsku

Polecane posty

Gość gość

Wybieram się do szkoły wojskowej .Jak dajecie sobie rade w czasie tych dni z @ w czasie ćwiczeń na poligonie,w czasie musztry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim pamietaj, że wszystkie obecne tam dziewczyny mają ten problem, więc nie trzeba się wstydzić. Czasem się może zdarzyć, że będzie trzeba się podmyć albo zmienić podpaskę w krzakach koło grupy... Rzeczy, które się przydają to małe paczki chusteczek do higieny intymnej i tampony z aplikatorem, bo da się je obsłużyć bez możliwości umycia rąk. Ale to tylko jeśli już używałaś tamponów, bo jeśli to będzie pierwszy raz, to odradzam - trzeba mieć wprawę. Albo po prostu weź zapas większych podpasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co zrobisz w czasie działań wojennych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O...też chciałam do wojska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam że też czasem o tym myślałam i rzeczywiście w takich poligonowych warunkach jest to dość mocno niekomfortowa sytuacja,jednak uciążliwość zależy od przebiegu i natężenia okresu,czy krwawienie masz skąpe czy obfite. Ja radzę sobie w ten sposób że aplikuję najpierw tampon a potem zabezpieczam się dużą podpaską,w moim przypadku starcza to nawet na ok. 10-godzin,wiem że to mało higieniczne,no ale co zrobić,takie warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na twoim miejscu założyła bym spiralę i okres zanika.Są małe spirale hormonalne dla dziewczyn nierodzących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wojnie leje sie krew,wiec dodatkowa atrakcja na poligonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne życie na wojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powinno być masowo popolizowane w wojsku dla kobiet,a szczególnie dla młodych dziewcząt w czasie poligonów i też jako antykoncepcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma problemu coraz wiecej kobiet idzie do wojska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ania005 a ten levosert nie jest przypadkiem dla kobiet, które rodziły? Tak mi się coś wydaje ale mozliwe, ze się myle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy sa na forum panie ze słuzby wojskowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlatego też kobiety powinny się od wojska z dala trzymać :O Jak np zimą na poligonie sobie wyobrażasz świcenie gołą dopą zza łysego krzaka przy -15 o C :( . A jak ci jakiś trep (oni albo wulgarnie lecą na kobiety albo ich nienawidzą i przy każdej okazji pomiatają ) każe np, marsz przez bagna po pachy a ty masz okres -to co ? Jak łagodnie to przechodzisz to ok. ale jak tam z twoją sprawnością psychomotoryczną w te dni ? Ty sie skręcasz a tu " dzis strzelnica na oceny a potem 15 km marszobiegu :O " .Zastanów się ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce jest fałszywy mit odnosnie wkładek,a w szczególności dla młodych dziewczyn.Dlatego młode kandydatki do słuzby wojskowej powinny być uswiadamiane jak działają i zakładane dziewczętom bezpłatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×