Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arwena88

POMOCY brak okresu, negatywne testy, wiele stresu!

Polecane posty

Hejka. Moje cykle wahają się średnio od 28 do 31 dni. Czasem bywają krótsze czasem dłuższe jak to w życiu. Dzisiaj mam 30d.c i strasznie się niepokoję - zrobiłam już 4 testy i wszystkie wyszły negatywnie. Stosunek miał miejsce jeden 11 i 12 dni temu. Testy robiłam kolejno w 28, 29 i 30 dniu cyklu. Dzisiejszy idealnie zgodnie z instrukcją z pierwszego porannego moczu, w terminie @ (bo 30 d.c to już czas kiedy średnio mam okres) i wyszedł negatywny. Naczytałam się jednak jakichś starych wątków na forach, w których dużo osób pisało o tym, że czasem przy wczesniej ciąży testy płytkowe dają wynik fałszywie negatywny. Poszłam oddać do laboratorium krew żeby zrobić test z krwi na obecność hormonu beta HCG jednakże wyniki dostanę dopiero jutro. Zazwyczaj przed okresem miewam zwiastujące go plamienia a teraz kompletnie nic. Bardzo się stresuje. Myślicie, że ten poranny test był wiarygodny i mogę spokojnie czekać do jutra aby rozwiać swoje wątpliwości? POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden stosunek trwający DWA dni, pozazdrościć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś w ciąży. Test po takim czasie staję się wiarygodny. buraczek.pl/kiedy-spoznia-mi-sie-okres/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×