Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestemon

seks w 5/6 dniu cyklu miesiączkowego

Polecane posty

Gość jestemon

kochałem się z dziewczyną w nocy z 5/6 dzień cyklu. okres miała 10 trwał 4 dni. ogólnie ma regularne cykle 26 dniowe. nie doszedłem w niej, ale potem jeszcze trochę się dziubdzialiśmy. jakie jest ryzyko, że może zajść w ciążę? proszę o przemyślane opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowaaa
kurde dziewczyna ma krótkie te cykle i owulacja może być wcześnie :/ jak coś to niech zrobi test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowaaa
a mieliście zabezpieczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemon
nie mieliśmy zabezpieczenia. właśnie o to chodzi :/ z tego co wyczytałem to plemniki żyją koło 4 dni tak średnio, a ona powinna mieć owulacje 22 sierpnia (14 dni przed spodziewaną kolejną miesiączką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowaaa
no wiem wiem.. jestem w podobnej sytuacji tylko cykle mam długaśne.. ale z ta owulacją nigdy nie wiadomo bo może ie przesunąc albo coś.. ale bądź dobrej myśli i jak coś to za 3 tygodnie zrobcie test i bedzie napewno wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie rozumiem tu.
Cykl liczy się od pierwszego dnia miesiączki,plus 4 doby/zywotność plemników/,to 11 dzien cyklu,raczej niemożliwa ciąża przy 26 dniowych cyklach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowaaa
tylko własnie najgorsze jest to ze owulacja moze sie przesunąc.. ja czytalam ze pleminiki mogą przezyc nawet do 7 dni takze sama niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna niedobra
Plemniki nie żyją "średnio" 4 dni tylko większość obumiera w ciągu 3 dni jesli ma dogodne warunki. Jak nie ma to nawet w ciągu 2 godzin obumierają. Rzadko kiedy zdarza się że żyją dłużej. mówi się nawet o 7 dniach ale to już sa bardzo bardzo skrajne przypadki wręcz laboratoryjne, nawet 5 dni to skrajne przypadki i to pewnie przy jakichś wspomaganiach płodności tyle plemniki są w stanie żyć. Te 14 dni przed miesiączką to zakładacie że tak powinna miec owulację czy wiecie że tak jest? Bo ten czas między owulacją a miesiączką to między 12 a 16 dni się waha i średnio się zakłada że 14. Jeśli dziewczyna się nie obserwuje to nie wie ile ma dni. Poza tym liczycie przed teoretycznym terminem miesiączki który ma nastąpić w przyszłości, a to właśnie owulacja dyktuje kiedy ma nastąpić miesiączka a nie na odwrót. Dlatego nie powinno się własnie wyliczać dni płodnych. chcecie bez gumy to poczytajcie o naturalnych metodach wyznaczania płodności innych niż kalendarzyk małżeński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie było trzeba bylo zabezpieczyc a nie teraz zastanawiasz sie czy czasem w ciąże nie zaszla nie kumam takich ludzi.nikt ci tu nie powie czy mogła zajsc jest zawsze taka mozliwosc niech zrobi test jak okres ie bedzie spozniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakistaki
A jak kochałem sie z dziewczyna 15/16 sierpnia, ma okres 28 dniowy, a okres zaczął jej się 6 i trwał 4 dni? Podobnie jak kolega nie skończyłem w niej ale potem się "dziubdzialiśmy" (fajne słowo :D) jeszcze chwilę? Ona potem się umyła dokładnie. Bardzo duże szanse na ciążę? Skoro mało w niej zostało.. chociaż niby zaczynały się dni płodne.. ale śluz miała taki bardzo lepki gęsty, przypominał jakby trochę klej ;d Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki śluz to
jest śluz płodny, owulacyjny właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakistaki
a śluz owulacyjny nie jest rozciągliwy jak "surowe kurze białko", śliski, przezroczysty i gładki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna niedobra
lepki gęsty to jest śluz mniej płodny, ale u niektórych kobiet występuje śluz płodny tylko przy szyjce macicy. Tylko że podczas seksu i w ogóle pieszczot to nie powinno się sugerować śluzem bo wtedy prawie zawsze jest śluz z podniecenia a ten ciężko odróżnić od płodnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakistaki
taka jedna niedobra: a co z tą ciążą? duże ryzyko? jeśli tak to jak duże :/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna niedobra
nie jestem od obliczania prawdopodobieństwa. Ryzyko zawsze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia9876
Jak macie wątpliwości jeśli chodzi o dni płodne, to kupcie testy, albo mikroskop owulacyjny. Sprawdzajcie to tą metodą następnym razem. Teraz to i tak już po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na telefoniczny sex? Jestem Ewelinka, tu znajdziesz moje zdjęcia i kontakt: http://www.sex-rozmowy.pl/ewelina_sex_telefon.html jestem młoda sexowna zgrabna i bardzo ładna nastolatka pobudzę cię tak byś przy moim glosie mógł osiągnąć orgazm, wszystkie tematy do rozmowy , na co masz ochotę zadzwoń i przekonaj się jaka jestem dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kogoś na seks przez telefon. Na co dzień jestem normalną naturalną dziewczyną o zgrabnej budowie ciała, jeśli się nudzisz zadzwoń możemy porozmawiać o sexie lub na inne tematy. Basia ze strony http://seks-telefon24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Przy cyklach krótszych niż 28-dniowe za na pewno niepłodne uznaje się pierwsze 3 dni cyklu, przy dłuższych niż 28 dni-pierwszych 5 dni.Pod warunkiem, że wcześniej nie pojawił się płodny śluz (może on niekiedy wystąpić równocześnie z krwawieniem).Dlatego szczególnie podczas okresu warto używać mikroskopu owulacyjnego ze śliny (np.Afrodyta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wymieniony wyżej mikroskop i również mogę go polecić. Ani razu się na nim nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berenika

Wiesz, może powinniście podchodzić do tematu rozsądniej, ważne jest zabezpieczenie, polecam do sprawdzania płodnych dni tester owulacyjny ze śliny Afrodyta.  Warto się zabezpieczać, chociażby prezerwatywami, oszczędzisz sobie stresu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×