Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Lavina

Zarejestrowani
 • Zawartość

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

20 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ha,ha rozwódka to antyspoleczne zachowanie? Nie wiesz o czym piszesz A to że autorka żyła przez kilkanaście lat bez ślubu to jest społeczne zachowanie?
 2. No to w takim razie masz dobrą sytuację. Tylko szkoda że nie naciskałaś na ślub bo jest to pewnego rodzaju zabezpieczenie finansowe dla kobiety w razie rozwodu.
 3. Czym prowokuje? Przeważnie tak jest że jak facet dobrze zarabia to kobieta nie musi pracować, tylko że oni nie mają ślubu. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i każdy jest inny, ja na przykład nie wyobrażam sobie życia z mężczyzną bez ślubu. Po prostu źle bym się z tym czuła przed rodziną i przed znajomymi że jestem konkubiną a nie żoną. I zewsząd te pytania , a kiedy ślub, a planujecie w ogóle brać ślub ,a dlaczego nie bierzecie ślubu. Ale nawet źle bym się czuła że gotuję piorę i sprzątam, chodzę do łóżka z facetem który nie chce mnie za żonę i co teraz autorka ma zrobić jest starą panną z dzieckiem a tak to przynajmniej byłaby rozwódką.
 4. No mnie się wydaje że skoro facet tyle zarabiał to kobieta nie powinna pracować.A skoro pracowała pomimo takich pieniędzy które on zarabia,to tutaj jest znowu punkt wyjścia -pewnie ze swojej wypłaty musiała składać się na jedzenie i rachunki.Facet cwany. Gdyby ją kochał to chciałby żeby nie pracowała żeby zajmowała się domem i dzieckiem. Wiem to po swoich rodzicach, gdy mój tato wyjechał do Stanów to prosił mamę żeby się zwolniła z pracy.Mówił "Niusia Skarbie ja tobie nie pozwalam pracować zajmij się domem, dziećmi odpocznij ,ja zarabiam wystarczająco". A skoro on kazał jej pracować pomimo takiej kasy to jestem w szoku ona pewnie zarabia 2-3 tyś. Gdyby zarabiała równie dobrze jak on,to dawno by byli po ślubie. Facet nie chciał z nią brać ślubu ze względu na różnice w zarobkach, tak się najczęściej dzieje. Bardzo mi szkoda dziecka które najbardziej ucierpi na tym.
 5. Tylko ciekawi mnie z czego autorka teraz będzie żyła? Czasami trzeba schować ambicje do kieszeni i tak łatwo nie rezygnować z wygodnego życia, nawet ze względu na dziecko które teraz będzie skromnie żyło. Ja na autorki miejscu spróbowałabym ratować związek,no chyba że już to zrobiła a mimo tego facet i tak ją odrzucił. Skoro on ma tyle kasy to na pewno ma na boku panienki,może wybrać sobie na towarzyszkę taką kobietą jaką chce, bo niemal każda pójdzie na pieniądze a zwłaszcza młodziutka..
 6. Sam fakt że facet nie wziął z autorką ślubu przez kilkanaście lat świadczy o tym że nie darzył ją miłością i wiedział że kiedyś mogą się rozstać a on by musiał przejść przez podział majątku.
 7. Ale to na pewno on ją zostawił i podjął decyzję o rozstaniu a ona się na to zgodziła bo pewnie facet ma już jakąś laskę na boku. Myślicie że autorka tak łatwo zrezygnowałaby z wygodnego życia mając świadomość że teraz poziom życia jej i córki drastycznie spadnie? Jeśli w domu nie ma przemocy to dlaczego odbierać dziecku ojca i rezygnować z wygodnego życia? To on rozdaje karty bo on kupę kasy zarabia i jestem na 100% przekonana że to on podjął decyzję o rozstaniu, a autorka po prostu nie napisała całej prawdy.
 8. Mój mąż zarabia 2.240 a autorka chce 2.500 alimentów.Ale życie jest nie sprawiedliwe..
 9. Podejrzewam że to facet wyszedł z inicjatywą rozstania więc to on dyktuję warunki.Myślę że więcej jak 1200 zł nie dostaniesz,a jego zarobki nie mają tutaj nic do rzeczy, sąd bierze pod uwagę faktyczne koszty utrzymania dziecka i dzieli tę kwotę na pół.
 10. Wydaje mi się to niemożliwe Ja też rodziłam dziecko równe 4 kg i pochwa normalnie powróciła do normy, przecież mięśnie się zwężają po porodzie. Ścianki pochwy są elastyczne. Po połogu po sześciu tygodniach normalnie rozpoczęliśmy współżycie i wszystko było w porządku.
 11. To właśnie jest odwrotnie niż piszesz kiedyś kobiety były szanowane i te gesty były z szacunku do kobiet
 12. Autorko powiem ci że ja nigdy nie myślałam o tym( jak byłam w ciąży) że dziecko może być chore.Na szczęście wszystkie dzieci zdrowe.Ostatnie dziecko urodziłam rok temu w wieku 41 lat.Pierwsze 30 l.
 13. Nie! Od dwóch czy trzech lat za urodzenie niepełnosprawnego dziecka dostaje się jednorazowo 4000 zł.
×