Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

seks z prezerwatywą - jakie wrażenia

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

czy seks z prezerwatywą rzeczywiście jest o wiele gorszy niż bez? pomińmy kwestie bezpieczeństwa, chodzi mi o odczucia jakie są różnice w doznaniach dla mężczyzny i dla kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd mam wiedzieć
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z prezerwatywa nigdy nie mialam orgazmu, bez zawsze. ja lubie bez gumki;) a moj mezczyzna mowi ze jemu tez lepiej bez, ze nie lubi z gumka wiec cyba mu tez przyjemniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketlina
Jestem w stalym związku 4 lata,pierwsz 3 używaliśmy przezerwatyw,teraz od pół roku łykam pigułki.Jeśli o mnie chodzi różnica jest na pewno w tym,że w naszym seksie jest więcej spontaniczności.Bo fizycznie jakoś nie czułam w sobie lateksu:)Mąż mówi,że jest spora różnica,jeśli chodzi o doznania,na plus oczywiście:)Ale tabletki polecam parom w stałych związkach,bo one nie chronią przed róznymi infekcjami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak tu sie zgadzam z Ketlina jesli nie jes sie pewnym partnera to nie ma co ryzykowac, bo ryzyko jest duze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
czy prezerwatywa na pierwszy raz to dobre zabezpieczenie? w sensie ewentualnych problemów "technicznych"? i czy patentex oval to jedyny dostępny w polsce środek plemnikobójczy? a może istnieją jakieś żele jednocześnie nawilżające i plemnikobójcze? polecalibyście coś takiego na pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketlina
Bardzo dobre,choć te względy techniczne..heh no trzeba ją dobrze założyć i zdjąc też trzeba umieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketlina
no i ucięlo mi koniec heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketlina
no ale z nakładania może być niezły element gry wstępnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekskochanek
jestem z dziewczyną od 2lat prawie i kochaliśmy sie z prezerwatywą było super ale czasem po okresie robiliśmy to bez gumki i było o wiele lepiej!dziewczyna poszła do ginekologa sie zabespieczyć i dał jej receptę i bedziemy to robić bez i spuszczę sie do środka .beż gumki jest 100 razy lepiej to jest nie do opisania polecam seks bez zabespieczenia gumką jeste super.nie mogę sie doczekać az sie w nia zleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak się już zlejesz to uważaj, żebyś się jeszcze nie posrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wole bez prezerwatyw jest milej i wiecej odczuc uzywaliśmy z meżem prezerwatyw ja jeszcze nie miałam okresu po porodzie i było tak sobie czasem mnie obcierała mimo dodatkowego nawilzenia teraz bioere pigułki i jest o niembo lepiej bardziej spontanicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreeee
meaaa... swietny tekst;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że bez
lepiej dla mnie i lepiej dla mojego chłopaka..... ja dostaję wkońcu orgazmu, a on jest w siódmym niebie :P:P:P jak kończy we mnie ;) zażywam pigułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fujjjj
Niecierpię się kochać, kiedy mój chłopak ma prezerwatywę, poprostu czuję ten lateks.... Nie ma to jak delikatny w dotyku, ciepły (:D ), męski penis.... On też uważa, że z prezerwatywą to nie to samo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość through
męski penis...masło maślane...no chyba że są jeszcze damskie penisy :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fujjj
No nie ma damskich penisów, chyba żeby zaliczyć pod to Miriam :P aczkolwiek męski to tylko epitet, a jednak tak jakoś mi pasowało to napisałam, proste :P temat jest o czyms innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarci.tryl
FOCH ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka11
a ja lubie z prezerwatywa dla mnie to oznaka takiego wyuzdanego, niegrzecznego szybkiego seksiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiew
Ja bardzo nie lubię. Mniejsze doznania według mnie. Dlatego używamy ich tylko w dni płodne. W dni niepłodne nie zabezpieczamy się. Poszczególne fazy cyklu określam afrodytą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może troche offtop ale jak nudzi się Wam seks z partnerką to warto spróbowac czegos innego. Nasz związek uratowały sex telefony. Zacząłem od profesjonalistek z http://boginiesexu.pl/ a one tak mnie wyuczyły, że teraz swoją żonę doprowadzam do orgazmu przez telefon. Mówie Wam fajna odmiana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś chętny na erotyczne rozmowy ze śliczną, młodą kuszącą, prywatne ogłoszenie dla miłych facetów, którzy mają ochotę na sextelefon do finałku, tylko ty i ja, tu i teraz. Jestem Beata, moje focie i kontakt są na: http://sex-rozmowy.pl/beata_sex_telefon.html Mam niebanalną fantazję, podniecam głosem, dodaję ostrości pojękiwaniem, gwarantuję, że zalejesz sobie dłoń cieplutką spremą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
No, cóż.Seks bez barier zwykle jest najprzyjemniejszy, ale możliwy tylko w pewnych okresach cyklu.Prezerwatywy jednak mogą także urozmaicić pożycie intymne, np.przez zastosowanie różnego typu żeli intymnych-rozgrzewających, chłodzących, wzmagających pożądanie...Efekty najbardziej zbliżone w odczuciach do niezabezpieczonego stosunku dają chyba prezerwatywy typu "druga skóra", bardzo cienkie, typu Durex Real Feel.Ktp jednak obawia się o bezpieczeństwo, może wybrać modele nieco grubsze, za to z lubrykantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak słodki pocałunek przez szybę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy pocałunek przez szybę, niż współżycie całe życie na "prochach." Miło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obecnie jest więcej metod niehormonalnych, które są bardziej komfortowe. Ja mam np kapturek naszyjkowy - femcap. Stosuje się go razem z żelem plemnikobójczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×