Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Spóźnia się.....

Polecane posty

Gość Anaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Mam 17 lat. Spóźnia mi się okres juz 8 dzień. Wcześniej miesiączkowałam w miarę regularnie, ewentualne opóźnienia trwały max 2-3 dni. Ostatni raz współżyłam z partnerem w sylwestra (dziś mija prawie miesiąc), a ostatni okres miałam 21 grudnia. Zrobiłam test i wyszło, że nie jestem w ciąży, z partnerem bardzo uważany, zabezpieczamy się na dwa sposoby (globulki i prezerwatywy). Gumka nam nie pękła, ani wtedy ani wcześnie, więc raczej nie ma szans na ciążę, no i wynik wyszedł negatywny. A mimo to się spóźnia. Co może mieć na to wpływ ? W grudniu zaczęłam uprawiać dosyć intensywny fitness, dodatkowo 4 dni przed planowaną miesiączką wyjechałam w góry na tydzień, gdzie również miałam sporo wysiłku fizycznego, no i jeszcze ta zmiana klimatu. Niestety bardzo często również choruje na zapalenie pęcherza, co się wiąże z kuracją urofuraginum. Myślicie że cokolwiek z tych rzeczy może wpływać na okres i cały cykl ? Pierwszy raz tak bardzo mi się spóźnia i nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie nie jesteś w ciąży skoro test wyszedł Ci negatywnie, a od ostatniego współżycia minął prawie miesiąc wiec test by pokazał ciążę jakby była, podwójnie się zabezpieczyliście to nie ma szans na ciąże, zmiana klimatu, wysiłek fizyczny, zapalenie pęcherza wszytko się na siebie złożyło i dlatego tak się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brakuje ci bzykania i tu jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Globulki i prezerwatywy? Zdecydowanie wolałabym żel plemnikobójczy. Contragel jest dobry. Zdecydowanie bardziej komfortowy niż globulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czuje się niekomfotowo z globulkami, jestem bardzo zadowolona z tej metody antykoncepcji. O ciążę się nie boję, ale zastanawiam się czy może nie wybrać się do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×