Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zestressowana

Stosunek 2 dni przed okresem, proszę o opinie

Polecane posty

Gość zestressowana

Cześć. Nowy chlopak itd, postanowiliśmy baaardziej się zbliżyć (21.03) oczko.gif Byłam i tak niepewna, bo nie było prezerwatywy, więc w sumie może tylko na 30 sek się poddałam.. A potem uciekł humor i koniec zabawy (do wytrysku raczej było daleko) smiech.gif Następnie dwa dni później planowo dostałam okres (trwał standardowo 6 dni) Jestem bardzo uczulona w kwestii ciąży :} Zrobiłam test płytkowy 11 dni po tym stosunku, z moczu porannego. Rzekomo negatywny.. 22.04 mam dostać kolejny okres. Żałuję, że nie odczekalam jeszcze paru dni, bo teraz świruje czy wynik był wgl wiarygodny...? Miałam kilka podobnych sytuacji i ciąży z tego nie było, ale nie musi to być standardem. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto to wie, zrób nowy test, albo czekaj. Jak jesteś nieodpowiedzialna to się boisz co jakiś czas, w końcu wpadniesz. Raczej ciązy z tego nie bedzie, ale jak wiadomo z hu.. żartów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestressowana
Pewnie skocze po nowy. Dziecka nie planuje, więc spokojnie bez wpadeczki. Pierwszy i ostatni raz, chłopak dostał moją reprymende :) Swoją drogą nieodpowiedzialności doszukiwałabym się u facetów, skoro SIĘ CHCIAŁO, a nie umiało zadbać o zabezpieczenie i dziewczyny w tym głowa, żeby nie było seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 dni przed okresem to najbardziej niepłodne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestressowana
Rozsądek i wiedza też mi tak mówią, ale ale ale.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba mysleć głową a nie tylko otwierac piz.ę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnas być spokojna. Skoro dostałaś 2 dni później okres, tzn ze były to Twoje dni niepłodne. Sama możesz je sobie wyznaczać. Jeśli będziesz mieć wątpliwości to kup sobie tester. Bardzo dobre są te na ślinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz na myśli jakiś konkretny model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Dziewczyny! To mit, że można zajść w ciążę w dowolnym momencie cyklu.Dwa dni przed miesiączką na pewno nie można (jeżeli to była prawdziwa miesiączka, a nie krwawienie okołoowulacyjne, które jest zazwyczaj krótsze i bardziej skąpe niż okres).Co do mikroskopów na ślinę, to popularne są modele Donna i Afrodyta, przypominające szminkę, ale ja osobiście lubię mój FertilControl.Działa 3 lata (tamte pozostałe-dwa)-i nie wymaga bateryjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, mogę polecić Afrodytę. Mam ją od roku i an się nie zawiodłam. Sprawdza się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×