Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aldonka 89

test negatywny a okresu brak

Polecane posty

Gość aldonka 89

Witam. Mam problem, zawsze miałam nie regularne miesiączki ostatnia miałam 24.12 i jak Narazie nie zapowiada się żeby się pojawiła, od jakiegoś czasu mam mam lekkie bóle brzucha i częste oddawanie moczu, robilam test płytkowy aż dwa razy i jedna kreska z tym ze robilam go wieczorowa pora, zastanawiam się czy iść na bete hcg żeby mieć w 100procentach pewność. nie ukrywam ze wiadomość o dziecku by mnie ucieszyła, proszę o konkretne opinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź na betę, będziesz miała pewność miała pewność, później do lekarza. Może to infekcja pęcherza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka 89
Infekcja pęcherza raczej nie ponieważ miałam już taka dolegliwość i wiem jak się oddaje mocz przy bolacym pęcherza. Ale czy ktoś miał podobna sytuacje i jak to się skończyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile kobiet tyle sytuacji. Beta hcg jaknajbardziej wskazane. Co do robienia testu wieczorem, to ma znaczenie tylko na początku, jeszcze przed terminem miesiączki. Wiesz kiedy mogło dojść do zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka 89
Wydaje mi się ze w połowie cyklu, Zawsze uważalismy i nie zwracałem uwagi na datę kiedy się kochamy, ale narzeczony wczoraj powiedział mi ze bardzo prawdopodobne ze mogło dojść do zapłodnienia, mam mętlik w głowie poprostu tymbardziej ze testy mi wyszły negatywne.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka 89
Robilam dziś rano test i wyszły dwie kreski z tym ze ra druga była blisko tej pierwszej i nieco bladsza ale spokojnie ja widać zrobiłam tez bete i jutro mam mieć wynik dalej nie wiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×