Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Testy owulacyjne a owulacja

Polecane posty

Gość gość

Hej, jak myslicie czy test owulacyjny jest wiarygodny? Juz od roku staramy się z mężem o druga dzidzie. Od ok pol roku robię testy owulacyjne. Cyle mam 28-30 dniowe. W tym cylku zaczelam testowanie juz w 10 dc, testy byly negatywne , dopiero wczoraj (16 dc) test byl pozytywny. Jeszcze nigdy nie widziałam tak ladnych kreseczek. Wieczorem przytulaski i dzis (17dc) kreska testowa troszke slabsza. Czy takie wyniki potwierdzaja ze owulacja byla? Myslicie ze jest szansa na dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się, że tak. Choć moim zdaniem bardziej opłacalny jest tester na ślinę. Starcza na dwa lata i nie ma odczynników chemicznych, więc nie ma w nim co nie zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie jest cos takiego ? Gdzie to mozna kupic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie jest cos takiego ? Gdzie to mozna kupic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś takiego jest i można kupić wejdźcie na stronę komputerycyklu.pl. Jest tam klika do wyboru, trzeba trochę za nie zapłacić. Myślę jednak, że się opłaci bardziej niż zamawianie środków poronnych i potem dramat na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto tu mówi o środkach poronnych? Raczej ubolewam nad tym,że nie mogę zajść w ciąże niż nad tym że mogę być ... Są kobiety które bardzo pragną potomstwa i ja do nich należę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoj tester kupiłam na testerafrodyta.pl Jestem z niego bardzo zadowolona, ani razu się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×