Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ujemna gr.krwi matki, poronienia

Polecane posty

Gość gość

Witam. Pytanie kieruję do dziewczyn, które mają grupę krwi ujemną, partner natomiast gr. dodatnią (zestawienie konfliktowe). Napiszcie proszę czy mając takie zestawienie, przechodziłyście poronienia, po czym urodziłyście zdrowe dzieci. I tutaj pytanie, jaką gr krwi mają te dzieci? Ja poroniłam 4 razy, mam jedno dziecko szczęśliwie urodzone. Ma ono gr krwi ujemną, po mnie. Szukam zalezności pomiędzy tym, czy jest taka medyczna możliwość, że wszyskie straty spowodowane były tym, iż te dzieci których nie dane mi było urodzić mogły mnieć krew dodatnią, po ojcu, a ta donoszona ciąża, była z krwią ujemną. Dzięki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy na jakim etapie i która ciąża. Moi rodzice mają konflikt, ale już 30 lat temu podawali się przeciwciala. I matka jedna ciążę (3) poronila, twierdzi że to chłopak był i ze chłopcy słabsi plus konflikt. W sumie...mój tata miał świnke ( chwilę przed 30) to dziecko mniej więcej w tym czasie miało się urodzić, także myślę że to wina świnki. Potem ja się urodziłam ( wcześniak) po roku siostra już normalnie donoszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy konfikcie serologicznym powinnaś dostawać przeciwciała moja mama dwie ciąże przez to straciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka :)ja straciłam 4, 3 razy miałam podaną immonuglobulinę anty d. Szukam tylko odpowidzi na pytanie, zadane powyżej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z m mamy konfikt, ja mam grupę brh-. Poroniłam dwa razy, a potem po zastrzyku z imunogloginą urodziłam córeczkę. Teraz znów jestem w ciąży i wszystko jest ok. Niestety nie wiem jaką grupę krwi ma córka, w jej książecce zdrowia jest napisane, że krew z pępowiny Brh+, ale nie wiem czy jest to jednoznaczne z jej grupą krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×