Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nibys

Ureaplasma kiedy znów seks?

Polecane posty

hej Od tygodnia biorę antybiotyki na ureaplasme. Został mi jeszcze tydzień. Zapomniałam zapytać lekarza kiedy ponownie będę mogła uprawiać seks mając pewność że nie zarażę nikogo? Pytałam lekarkę czy powinnam po końcu kuracji antybiotykowej zrobić test ale odparła że nie jest to konieczne. I teraz nie wiem czy koniec brania antybiotyków to moment kiedy seks jest okej? czy może poczekać tydzień albo 2 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie wie? nie mam numeru do mojego lekarza a chyba bez sensu płacić za wizytę żeby zapytać tylko o jedną rzecz zwłaszcza że mam wyznaczoną konsultacje za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z prezerwatywa mozesz jak najbardzije. ze stosunkiem bez prezerwatywy wstrzymaj sie do wizyty u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedź:) miałam straszne kłopoty przez tą bakterie i nie chce powtórki;/ dlatego wstrzymuje się na razie nawet z prezerwatywą ale bywa ciężko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tutaj ktoś, kto ma ochotę na telefoniczny seks? Jestem zdzirowatą i wyuzdaną suczką. Kochanie czekam na Twój telefon, zróbmy to razem. Tu znajdziesz moje zdjęcia i kontakt:http://www.sextelefon.bzykacz.pl/aldona/ Moja cipka czeka na twojego k***ska, chcę wraz z Tobą przeżyć rozkosz. Gwarantuję Ci, że w czasie rozmowy naprawdę się bawię i mam nadzieję, że Ty też będziesz to robił. Mam bardzo sprośne myśli, nie zdziw się, że potraktuję Cię ostro, podnieca mnie dominacja ale jak sobie zażyczysz będę grzeczną suczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jest chętny na sex telefon? Jestem Paulina znajdziesz mnie na http://sekstelefon.top/ Jestem słodką i trochę naiwną blondyneczką lubiącą w łóżku na ostro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja

hej. Jestem po kuracji antybiotykami na ureaplasma. Minęły już dwa tyg. Czekam na wynik nowego posiewu. Czy mogę już uprawiać bezpieczny seks w prezerwatywie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×