Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość carlito

wczesne objawy ciazy

Polecane posty

Gość carlito

witam!mam takie pytanie.kochalismy sie z dziewczyna w przeddzien miesiaczki.nastepnego dnia dostala miesiaczke.sek w tym ze poczas stosunku pekla nam gumka:( i czesc nasienia dostala sie do srodka. obecnie dziewzcyna przechodzi jajeczkowanie i twierdzi ze jest ono jakies obfite.napiszcie mi prosze czym to moze byc spowodowane.25.02 jest spodziewany okres.czy wogole jest mozliwe zajscie w ciaze w przeddzien dostania miesiaczki??prosze o odpowiedz i z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie umiesz ....
....to sie nie bzykaj kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlito
ty wogole czytasz jakie bylo moje pytanie.czy moze za trudne ono jest dla ciebie??dlatego prezerwatywa pekla bo nie umiem sie bzykac:).......zalosny(a) jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomogę ci
otóż dni przed miesiaczka sa całkowicie nieplodne. wiec to co mówi twoja dziewczyna to wytwór jej wyobrazni i strachu przed ciążą. nie martwcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz ci
renika odpowie.... ona tu jest ekspertem w tych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz ci
ranika odpowie.... ona tu jest ekspertem w tych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfnvj
zgadzam sie z "pmoge ci" a swoja droga to skoro wpolzyjecie to radzilabym jeszcze popracowac nad teoria wtedy nie bedziesz musial zadawac takich pytan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlito
dzięki:) wiem ze nie jestm ekspertem jesli chodzi o nazewnictwo tego cyklu całego:) itd......ubrałem to wszystko po swojemu :) ale wiedzialem ze bedzie do rozszyfrowania:)....dziekuje raz jeszcze i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze sie wypowiem :) a ekspertem nie jestem tylko conieco wiem :) na dwa dni przed okresem faktyznie są dni niepłodne, ale organizm płata nam figle :) mysle jednak ze nie ma sie czym martwić co to obfite jajeczkowanie?? rozumiem ze jest duzo sluzu itd? to normalne przy jajeczkowaniu :) jesli bylaby w ciązy to juz by nie jajeczkowała jesli juz o tym mowa :) chyba ze ma problemy z hormonkami to zdarzaą sie takie przypadki spokojnie według mnie jest ok i okres przyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlito
dziekuje Reniko! Ty mnie najbardziej uspokoiłąs (chyba nie na darmo sie tutaj wypowiadasz...widzialem sporo wpisow..) dziekuje jeszcze raz...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×