Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dr_staraczka

Wspomagacze płodności / produkty dla staraczek

Polecane posty

Gość dr_staraczka

Dziewczny, przegladajac forum chcialabym uporzadkowac w koncu temat produktow dla staraczek, ktore pomagaja latwiej i szybciej zajsc w ciaze. Tu tez beda mogli sie moze w koncu wyzyc marketingowcy zeby nie zasmiecali innych tematow wychwalaniem swoich produktow. Zebralam pare informacji z roznych tematow i mam nadzieje, ze podzielicie sie tez swoimi informacjami o produktach, ktore Wy uzywacie i opiniami o nich. Podzielilam troche tematycznie, mam nadzieje, ze zrozumiale :) No to zaczynamy... Termometr owulacyjny - metoda objawowo termiczna. Badamy codziennie temperaturkę i zapisujemy w kalendarzyku. Zmiany temperatury połączone z obserwacją innych objawów jak np. śluzu sugerują nam nadchodzące dni płodne. W pierwszej fazie cyklu (przed owulacją) temperatura jest niska, zazwyczaj oscyluje wokół 36, 5° C. Na krótko przed owulacją wzrasta o ok. 0,4 do 1,6° C. Najlepiej zakupić czuły mikroskop, który wyświetla temperaturę do 2 miejsce po przecinku (0.01). Testy owulacyjne - wyznaczamy z nimi dni płodne na podstawie badania moczu i wykrycia w nim hormonu LH, który uwalniany jest podczas owulacji. Trochę kłopotliwe ze względu na potrzebę zebrania moczu do badania ale dokładne i skuteczne. Ceny już od 1 zł na allegro do nawet 30 zł w aptekach za opakowania po 5 sztuk. Mikroskop owulacyjny - np. z najpopularniejszych DONNA, Afrodyta czy inne wyznaczają dni płodne na podstawie szybkiego badania śliny. Ślinę nakłada się na szkiełko mikroskopu a po 5 minutach po wyschnięciu śliny można odczytać wynik. Jak są paprotki oznacza to, że mamy dni płodne. Są to urządzenia wielokrotnego użytku więc na dłuższą metę wychodzi taniej niż testy owulacyjne z moczu. Do tego wygoda stosowania (nie trzeba zbierać moczu) i dyskrecja (zwykle wyglądają jak szminka). Monitory cyklu - droższe zabawki w bardziej skomplikowany sposób wyznaczający dni płodne. Małe komputerki analizujące nasze objawy podpowiadające kiedy najlepiej rozpocząć starania o dzidziusia. Z najpopularniejszych Cyclotest Baby oraz Babycomp. Cyclotest Baby jak i Babycomp wyznaczają dni bardzo płodne na podstawie temperatury ciała. Charakteryzują się wysoką skutecznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr_staraczka
Suplementy diety wspomagające płodność Proxeed Plus - Suplement diety w saszetkach dla mężczyzn korzystnie wpływający na płodność i jakość nasienia. Znacznie poprawia parametry nasienia. Zbiera dobre opinie w internecie wśród korzystających. Wysoka zawartość L-karnityny. Zalecany jest przede wszystkim dla mężczyzn, u których potwierdzona została słaba jakość nasienia. FertilMan / FertilCare - Suplementy diety dla starających się o dziecko. Wersja dla mężczyzn (Fertilman) i dla kobiet (Fertilcare). Bomby witaminowe i mikroelementów korzystnie wpływających na płodność jak np. l-karnityna, l-tauryna, L-arginina i inne. FemiFertil - suplement diety dla kobiet starających się o dziecko. Zawiera kompleks ziół, które pomagają przywrócić równowagę hormonalną kobiety. Skład to m.in. korzeń maca, liść maliny, korzeń lukrecji i żeń szeń. Z pozostałych suplementów poprawiających płodność wartych uwagi to Promen, prenatal ProBaby, Orthomol Fertil Plus, proConceptio oraz inne. Oczywiście większość suplementów można zastąpić dobraniem witamin we własnym zakresie ale zwykle mają one dobre składy z wyważoną ilością danych mikroelementów. Można więc kilka witamin zastąpić jedną kapsułką. Najlepiej sprawdzać składy i ilość danego składnika. ZIOŁA Z ziół polecane zioła ojca Sroki nr 3. Zioła na niepłodność, pobudzające pracę jajników, zalecane szczególnie w cyklach bezowulacyjnych. Do kupienia w zielarniach, allegro lub do skomponowania samemu. W składzie m. in. lebiodka , koszyczek rumianku czy macierzanka. Z gotowych mieszanek na płodność także do kupienia m.in. na allegro herbatka Femitea. MACA - z naturalnych produktów warta uwagi jest jeszcze MACA. Wyciąg z korzenia rośliny pochodzącej z peru zwanego peruwiańską viagrą. Stosowany dla poprawy jakości nasienia, męskiej potencji oraz w leczeniu niektórych form niepłodności u kobiet. Nadaje się zarówno dla mężczyzn i kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr_staraczka
Inne gadżety dla staraczek. Domowe testy płodności dla kobiet i mężczyzn pozwalające na zbadanie płodności w domowych warunkach. Z najbardziej znanych to Fertilcount, Fertilityscore, Fertilcheck, Biocheck. Lubrykanty wspomagające płodność. Zwykłe lubrykanty dostępne na rynku nie są przeznaczone dla par starających się o dziecko. Ich konsystencja utrudnia zapłodnienie poprzez tworzenie bariery dla plemników. Składy zawarte w nich mają niekorzystny wpływ na plemniki, który często je uszkadza. Większość ma działanie plemnikobójcze. Dla par starających się o dziecko powstały specjalne lubrykanty. Są to Conceive Plus (dostępne w superpharmie i innych aptekach) oraz Pre-seed. Lubrykanty te tworzą przyjazne dla plemników środowisko ułatwiając im dotarcie do jajeczka co ułatwia zapłodnienie w sposób naturalny. Conceive Plus dodatkowo odżywia plemniki wydłużając czas życia i zwiększając r***liwość. Więcej na www.conceive.pl i www.zostacmama.pl. Z książek dla par starających się o dziecko warto przeczytać "Zajść w ciążę" Dr Pierzyńskiego z Białegostoku, który specjalizuje się w medycynie rozrodu i pomógł już wielu parom zajść w ciąże. Dużo przydatnych informacji z których dowiecie się jak to wszystko wygląda "od środka" i co zrobić, żeby się udało. Czekam na wasze propozycje wspomagaczy dla staraczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihinka
A Castagnus? duzo staraczek na tym forum dobrze sie o nim wypowiada. Ponoc reguluje cykl i latwiej jest zajsc w ciaze. Do kupienia bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Cyclotest Baby. W zasadzie kupiłam go z myślą, że po porodzie również będę chciała stosować metody naturalne i wtedy komputerek mi się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staramy się.
Czy stosowała może któraś ten żel conceive plus? Staramy się o dziecko już 6 miesięcy i nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ąriendla
Staramy się, na forum pisali ze i pomagal ale to wszystko zalezy czy jestescie w pelni zdrowi bo to nie jest na pewno lek na bezpolodnosc. Wazne jest zeby nie stosowac zwyklych lubrykantow bo tworza bariere na plemnikow i moga utrudniac zajscie w ciaze. Ten conceive ma podobno jeszcze jakies dodatkowe wlasciwosc wspomagajace zaplodnienie ale musisz pytac o szczegoly dziewczyny ktore go stosowaly. Jezeli masz mozliwosc mozesz podskoczyc do superpharmy bo widzialam ze je teraz w gazetce reklamuja na promocji. Starajac sie wyznaczacie w jakis sposob owulke lub czy po prostu dbacie jakos o zdrowie np. nie przegrzewanie jader, odstawienie papieroskow itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staramy się.
Jesteśmy oboje zdrowi, mieliśmy obydwoje badania i jest ok :) Moze ktoś jeszcze się wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mając cykle 29-30 dniowe Castagnus mi je wydluzy? Staram sie o dziecko, wyniki badań mamy dobre Lekarz zaproponował Castagnus. Niby to zioła ale boje sie ze może mi rozregulowac cykle a mam w miarę regularnie. Czy jest sens go brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam te witaminy fertilcare i maskara rozwaliły mi żolądek, mają paskudny posmak plastiku to jakieś badziewie i zero opini o produkcie :( zakupiłam również mikroskop , przez 3 miechy żadnych paprotek tylko zamazane tło a na monitoringach owulka była , jedno i drugie to strata kasy a co do witamin i zdrowia , witaminy nawet w środku ulotki nie miały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy mówicie ? ja biore witaminki dla kobiet a mąż dla mężczyzn, fakt nie są idealne w smaku ale jak każde witaminy, strona jest podana można osobiście odebrać a ulotki nie ma bo na opakowaniu jest naklejka po polsku , mam nadzieje że nam pomogą , czy któraś z kobitek bierze te witaminki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynnnnkowa
W takim razie ja chyba tez powinnam kupić mężowi ten suplement jednak tak szczerze to obawiam sie najbardziej tego ze niestety on nie chętnie bedzie chcial przyjmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zlalazlam dobra liste produktow pomagajacych w plodnosci - 10 produktów wspomagających kobiecą płodność Możliwe, że w artykuł jest tez w wersji papierowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Afrodytę. Używam jej od miesiąca. Ładnie pokazuje dni płodne, więc mam nadzieje, że pomoże mi w staraniach. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Od 4 cykli staramy się z mężem o dzidziusia. Zkupiłam dziś ziółka O. Sroki nr 3 i do tego tabledki pro conceptio femina a dla mężusia pro conceptio man, w związku z tym mam pytanie, czy mogę połączyć ze sobą te dwa wspomagacze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to mężczyzna ma problem niech zacznie łykać Promen. Wiem, że działa bo mi pomógł i to w zaledwie 4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o suplementy dla mężczyzn to ja jestem zdecydowanie jeszcze za takim rozwiązaniem jak Erekton. Bogactwo składników sprawia ze tak naprawde dostarczamy organizmowi wszystko to co jest potrzebne, a do tego jeszcze podnosi nasze libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wiedziec ze jest taki suplement. Teraz tylko kwestia tego zeby namówić męza zeby chciał go przyjmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie najlepszym wspomagaczem jest zdrowa dieta i ruch. trzeba się też wysypiać i jak najmniej stresować. jedyne co bym polecała to wyznaczanie dni płodnych albo samemu albo mikroskopem owulacyjnym albo np cyclotestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że warto spróbować suplementacji. Wiecie jacy są faceci. Jemu nic nie jest potrzebne on jest super sprawny!Ale jak widać nie zawsze. Różne są produkty na rynku, nam najlepiej sprawdził się Manforte. Ma bardzo bogaty skład.Warto spróbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana222
A jaką stosować najlepiej dawkę kwasu foliowego? Szukam właśnie najodpowiedniejszego suplementu, mój partner natomiast stosuje Ferti Man - ma też kwas, cynk i potas, polecany przez farmaceutę. Teraz ja też muszę kupić jakiś konkretny, może któryś z Was polecany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grake
nie zgodze się , że wspomagacze to bzdura , absolutnie ! sama z doświadczenia wiem , że suplementy są potrzebne, mojemu mężowi wyniki się poprawiły po stosowaniu ferti man.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orka88
Jeżeli chodzi o produkty dla kobiet to osobiście polecam ferti lady. Mnie ten produkt polecił lekarz i jestem zadowolona. Jestem silniejsza , mam wiecej energii i tak się nie stresuję , że w tą ciąze nie zajdę...Myślę , że warto ufać takim produktom. Dodam , że mój mąż również bierze kwas foliowy. Pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Bardzo dobry temat, do którego chciałabym dorzucić informację o suplementach, o ktorych przeczyta lam właśnie na kafeterii. Tutaj jest wątek, który śledzę: http://f.kafeteria.pl/temat/f9/suplementy-fertinea-p_6693597 Jeśli słyszałyście o Fertinea, dajcie znać, ponieważ zastanawiam się czy warto. A trochę on kosztuje, więc nie chce kupować kota w worku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie polecane produkty wspomagające płodność są fajną sprawą, ale wydaje mi się, że zapomnianym elementem jest kwas foliowy. Niby to banalne i oczywiste, ale wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy z tego jak niski poziom kwasu foliowego wpływa na ich organizm, Ja swoje starania o dziecko zaczęłam od brania Folika plus inne wspomagacze ja testy owulacyjne itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspomogliśmy się preparatem Profertil z apteki internetowej https://aptekawsieci.pl i czekamy na rezultaty. Mąż stał się zdecydowanie chętniejszy więc dobrze wróży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×