Odpowiedz na ten temat

Suplementy Fertinea

• Agata8904 2017.01.11 [16:01]
    Cześć dziewczyny,
    Czy słyszałyście może o suplementach dla kobiet starających się o dziecko, Fertinea? Staramy się z mężem od kilku miesięcy, wszystkie wyniki mamy w normie. Moja ginekolog poleciła mi ostatnio właśnie te suplementy, ze względu na naturalne składniki. Normalnie nie przepadam za takimi mieszankami itd., ale muszę powiedzieć, że herbatka jest naprawdę dobra usmiech.gif Mam nadzieję, że niedługo przekonam się o jej rezultatach smiech.gif jeżeli ktoś ma już jakieś doświadczenia proszę o opinie. Pozdrawiam!
  • Viola3345 2017.01.11 [21:01]
    Cześć Agata8904,
    ja też się staram ze swoim partnerem o dziecko, ale jakoś na razie nam nie wychodzi. Na facebooku znalazłam portal Mama z natury i tam są właśnie te produkty. Weszłam do sklepu i kupiłam cały zestaw. Jutro powinnam go dostać, więc napiszę jak wrażenia zestawu. Podobno można odebrać darmową konsultacje z lekarzem usmiech.gif Ciekawa jestem czy będzie to miarodajne.
  • kafeMama 2017.01.12 [11:32]
    @Viola3345
    daj koniecznie znac czy lekarz ci je polecil? jak dlugo trzeba je zazywac, aby byl efekt? oczko.gif i jak oceniasz te produkty po jakims czasie zazywania. Suplementow jest na rynku sporo, wiec chcialabym wiedziec czy warto kupic.
    @Agata8904 napisz czy tez kupilas zestaw czy tylko herbate? i tez czekam na info jakie rezultaty
  • MuuMMy 2017.01.12 [15:42]
    Cześć dziewczyny,
    zestaw Fertinea poleciła mi moja Pani doktor, stosowałam produkt przez 3/4 miesiące (cały zestaw) i dzisiaj jestem na początku ciąży. Starałam się z partnerem o dziecko od ponad roku, więc mogę powiedzieć, że dzięki tym suplementom udało się !! POLECAM usmiech.gif
  • Viola3345 2017.01.15 [21:40]
    Ijee gratuluję Mummyoczko.gif Kurczę może serio te suplementy działają. Ja dostałam w tym tygodniu suplementy. Muszę Wam powiedzieć, ze ten zestaw wyglada imponująco. Wszystko jest takie ładne, a poradnik zawiera informacje dotyczące diet, sportu, wagi- bardzo fajna sprawa. Nie konsultowałam zakupu z moim lekarzem, bo daje mi jakieś witaminy, które w ogóle nic nie dają. Poczytałam sobie na stronie fertinea o produkcie i postanowiłam go kupić. Mam kilka pytań do lekarza, ale to napiszę sobie do tych lekarzy co współpracują z Fertinea, bo mam bezpłatna konsultacje online oczko.gif żal nie wykorzystać i zobaczyc. Generalnie po suplementach się czuję dobrze. Dawkowanie jest fajnie opisane. Jeśli chodzi o czas brania suplementów to zalecają 3 miesiące. Trzymam kciuki za nas wszystkie oczko.gif
  • Aniek84 2017.01.16 [09:44]
    Mummy gratulacje! Ja biorę Fertinea od prawie miesiąca, za kilka dni będę zamawiała drugi raz. Jestem bardzo zadowolona, skorzystałam z darmowej porady u specjalisty. W moim przypadku był to dietetyk ponieważ mam problemy z nadwagą. Dodatkowo informacje, które wyczytałam w poradniku dołączonym do zestawu uświadomiły mi jak ważne jest zdrowe odzywianie i ruch. Trzymajcie kciuki dziewczyny, mam już -2kg a jeszcze 15 kg przede mną do zrzucenia. Fertinea ma też super profil na facebooku - Mama z natury - dużo fajnych info usmiech.gif
  • Agata8904 2017.01.16 [20:19]
    Hej dziewczyny,
    Kupiłam cały zestaw, ale wspomniałam akurat o herbacie, bo bardzo mi podeszła usmiech.gif Aniek84, a jak szybko dostałaś odpowiedź od specjalisty? Mam sporo pytań do lekarza, chcę wszystko zebrać w jednym miejscu usmiech.gif Dam znać po otrzymaniu odpowiedzi.
  • gość 2017.01.17 [09:14]
    Hej Agata8904, rano napisałam maila i popołudniu miałam już odpowiedź. Właśnie weszłam na stronę Fertinea i mają super promocję. Ferti Vitamins i Ferti Formula w zestawie za 99 zł.
    A jezeli chodzi o konsultację z lekarzem to nie kończy się ona na jednym mailu, w moim przypadku mailowałam z dietetykiem przez kilka dnia aż wszystko było dla mnie jasne. Także super usmiech.gif Opłaca się kupić cały zestaw, na samą konsultację u dietetyka pewnie wydałabym sporo pieniędzy.
  • gość 2017.01.20 [21:23]
    Cześć dziewczyny. Ja rozpoczęłam stosowanie tych specyfików 2 miesiące temu. Poleciła mi Pani doktor. Każda pacjentka, która wychodziła z gabinetu (prywatna klinika) miała zakupić cały zestaw. Patrząc na skład rzeczywiście jest on dobry, ale czy można uważać, że działa cuda.... trudno mi powiedzieć. Ja zmagam się z pcos, brak owulacji, Clo nie pomaga, lametta nie pomaga, jedynie clo w skojarzeniu z gonalem (4zastrzyki) pozwoliło urosnąć jednemu pęcherzykowi. Więc ogólnie cykl za cyklem mija mi na bezskutecznym staraniu się o owulację. Wierzę, że witaminy takie jak Fertinea mogą poprawić wyniki badań, dlatego mocno wierzę, że i na mnie wkońcu jakieś leki zadziałają.
  • Aniek84 2017.01.24 [08:50]
    Hej, mi o Fertinea powiedziała koleżanka, ale tak naprawdę przekonał mnie skład zestawu. Przekopałam internet i większość jej składników ma wiele badań, które potwierdzają działanie.
    Myślę, że przy suplementacji trzeba dać sobie 3-6 mies. na efekty.
    A ja mam kolejny kg mniej usmiech.gif Trzymajcie kciuki za następne.
  • Agata8904 2017.01.24 [21:28]
    Aniek, super usmiech.gif oby tak dalej. Ja skorzystałam z kuponu na darmową konsultację- muszę wam powiedzieć, że jestem bardzo miło zaskoczona otrzymaną odpowiedzią. Bałam się, że dostanę zdawkowe zdanie w odpowiedzi, ale lekarz naprawdę rzetelnie odpowiedział na moje pytania pechowiec.gif
  • Viola3345 2017.01.27 [16:10]
    Ja skorzystałam z konsultacji online - pisałam do dietetyka, chciałam żeby podała mi dietę dla vegan, ponieważ ja nie jadam mięsa, ryb, makaronów ect. Podesłała mi bardzo fajne informacje dotyczące tego co powinnam jeść, żeby dostarczać jak najwięcej składników odżywczych niezbędnych podczas starania się o dziecko. Dziewczyny ja tak bardzo chcę zajść w ciążęsmutas.gif
  • Agata8904 2017.01.31 [19:07]
    Hej dziewczyny, jak tam, suplementujecie się dalej? usmiech.gif
    Wiecie co zauważyłam? Odkąd zażywam Fertineę nie mam już takich bolesnych okresów. OGROMNA różnica. Mam nadzieję, że wszystko zmierza do upragnionego celu usmiech.gif
  • gość 2017.03.03 [22:43]
    Ja stawiam na naturalne suplementy, biorę iqacai i czuje sie lepiej, a przede wszystkim lepiej wyglądam
  • Viola3345 2017.03.20 [21:23]
    Może i IQAcai są dobre, ale na pewno nie działa tak na płodność. Ja stosuję Fertinea i czuję się supersmiech.gif Teraz mam trzeci miesiącsmiech.gif Teraz już z mężem będziemy próbowalismiech.gifsmiech.gif
  • gość 2017.03.30 [12:12]
    Sprawdzcie sklad ! tam jest zwykly olej lniany. Mozecie kupic w aptece tabletki lino complex za pare zl.. zwykle naciaganie ! A jeszcze taniej mozna kupic cala butelke tego oleju. Chodzi o kwasy omega 3.. jeszcze jak zyje nie widzialam tak drogich tabletek z olejm lnianym..
  • kafeMama 2017.03.31 [14:43]
    A co ma zwykły olej lniany do poprawy płodności? jezyk.gif Olej lniany to podstawa do kwasu DHA, witaminy D3 i witaminy E. Czytałam o tym i wiem, że musieli tak to zrobić bo inaczej nie dałoby rady uzyskać dobrze przyswajalnej formy.
  • gość 2017.04.07 [20:53]
    Linocomplex ma kwas foliowy i olej. Jak poszukasz głębiej to kwas foliowy nie powinien być zawieszony w takiej formie bo nie przyswaja się! A wręcz odwrotnie jeżeli chodzi o DHA idealnie przyswajanie dla organizmu z kapsułki olejowej. Moim zdaniem jeżeli coś kosztuje 3 zł jak lino to mówi tylko o tym produkcie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...