Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wykres temperatur

Polecane posty

Gość gość

Czesc dziewczyny. Chcialam zapytac doswiadczone kobietki ktore mierza temperature. To moj puerwszy cykl mierzenia ale zdarzylam zobaczyc ze moja podtawowa temp to okolo 36,5 . po owulacji mialam skok do 36,7-36,8. Teraz mam dzien przed okresem 37,0. Rosnie temperatura od dwoch dni wlasnie i dzisiaj wyniosla 37,0. Dodam ze uprawialam stosunek przerywany w dzien owulacji . nie wiem czy moglan przez preejakulat zajsc w ciaze.? Mam bol piersi i pobolewanie w podbrzuszy i pachwinie. Fajnie nawet gdyby byla to ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co o tym myslicie? Duze prawdopodobienstwo ze zaciazylam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaszla ktoras z was w ogole przez preejakulat? Bo raz czytam na necie ze tam nie ma plemnikow a raz ze sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowie sie ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popytaj babcię jak nalezy zabezpieczyć pizę ,aby się ****aoć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli masz wątpliwości to pomyśl może o kupnie komputera cyklu. interpretuje on temperatury za ciebie. bardzo dobry jest cyclotest, zresztą sama go używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też używam cyclotestu i jak dla mnie jest świetny. ewentualnie zamiast komputera cyklu możesz kupić mikroskop owulacyjny. afrodyta kosztuje niecałe 90zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno teraz ma wyjść nowy cyclotest, ulepszony. ciekawa jestem jak będzie się prezentował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×