Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gumi

zapomniana tabletka

Polecane posty

Gość gumi

witam biore od 1.5 roku mercilon... niestety w pierwszym tygodniu brania .. (zaczynam w poniedziałek ) w piatek zapomniałam tabletki :( wziełam ja w sobote rano jednak mineło 14 godzin od pory w której powinnam ja wziąc ... wieczorem w sobote ziełam następna o normalnej porze tak jak zawsze ... w niedziel rano kochałam się z chłopkaiem ale bez dodatkowego zabezpieczenia i bez jego orgazmu ... we wtorek miał juz orgazm ... czy istniej ryzyko ze jestem w ciązy ?? czy to ze biore tak długo tablerki ma jakieś znaczenie w tej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumi
poczytałam .. ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj zobacz to: \"Najwazniejsze aby ją przyjąć najpóźniej do najpóźniej 24 godzin od pominiecia... przyjąc tą zapomniana a następną o stałej porze. Oznacza to że w ciągu jednej doby mozna przyjąć dwie tabletki. Najlepiej przez kolejne 7 dni zabezpieczać się dodatkowo, np. prezerwatywą. Jeśli natomiast zapomniało sie tabletki zanim upłynie 12 godzin nalezy przyjąć jak najszybciej ale nie ma potrzeby stosowania dodatkowej metody antykoncepcji. \" a jednak było :) www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj zobacz to: \"Najwazniejsze aby ją przyjąć najpóźniej do najpóźniej 24 godzin od pominiecia... przyjąc tą zapomniana a następną o stałej porze. Oznacza to że w ciągu jednej doby mozna przyjąć dwie tabletki. Najlepiej przez kolejne 7 dni zabezpieczać się dodatkowo, np. prezerwatywą. Jeśli natomiast zapomniało sie tabletki zanim upłynie 12 godzin nalezy przyjąć jak najszybciej ale nie ma potrzeby stosowania dodatkowej metody antykoncepcji. \" a jednak było :) www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunku
Zapomniałaś o tabletce, potem się kochałaś bez gumki, a dopiero teraz się martwisz o skutki???... Ratunku Jeśli są jakiekolwiek choćby najmniejsze wątpliwości, lepiej chyba użyć gumki albo... się wstrzymać. Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumi
teraz tez to wiem .... :( martwie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumi
teraz tez to wiem .... :( martwie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle ze nie ma co panikowac... 12-14 godzin nie robi az takiej znaczącej róznicy choc lepiej wziąść przed upływem... w ciąze nie zachodzi sie tak o! Mam nadzieje ze bedzie ok! pozdrawiam i zapraszam www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumi
no to mnie pocieszyłaś .. naprawde nie ma czym się martwić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie stres tylko poggorszy sytuacje! www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minella
ja uważam , że nie masz sie czym przejmowac :) ja zapomniałam raz pigułki i wziełam ją dopiero z kolejną pigułką o 22-dzien póżniej no i jeszcze tego samego wieczora uprawiałam sex z moim chlopakiem i niczym się nie przejęłam i było ok, może przez chwile sie zmartwiłam ale to było tylko chwilowe zmartwienie :) Tak więc nie martw się, poza tym jak będziesz się stresować to miesiączka na pewno się spózni.bądż spokojna!pozdrawiam anitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka86
czesc! czy w 7-dniowej przerwie w przyjmowaniu pigulek musi wystapic okres?? a jak nie wystapi to czy mozna zajsc w tym czasie w ciaze podczas stosunku?? jestem zabezpieczona na te 7 dni czy musze zabezpieczyc sie jakos inaczej?? pomocy please !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w trakcie 7 dniowej przerwy jestes zabezpieczona jesli nie wystapi krwawienie z odstawienia nalezy wykluczyc ciaze, trzeba zrobic test wiecej informacji: www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w trakcie 7 dniowej przerwy jestes zabezpieczona jesli nie wystapi krwawienie z odstawienia nalezy wykluczyc ciaze, trzeba zrobic test wiecej informacji: www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×