Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kodiczka

znacie jakiś program typu kalendarzyk dni płodnych

Polecane posty

Gość kodiczka

do pobrania , próbowałam ten kalendarzyk 5.9 ale nie może mi się zainstalować,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wypowiem także
dni plodnych sie nie wylicza a obserwuje i mierzy temperature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z poprzedniczką. Najlepsza jest metoda objawowo-termiczna. Sama ją stosuję. Używam cyclotestu więc jest mi jeszcze łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.ovufriend.pl jak podasz mi maila to wysle ci zaproszenie ale to sie robi on line oni interpretuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneckaaa
woman log na androida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialamasajka
Ja polecam mikroskopy albo testy owulacyjne. Ja mam afrodytę. Nie jest droga a jestem zadowolona ze skuteczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiew
ja bym bardziej polecała metodę objawowo-termiczną, kalendarzyk nie jest skuteczny. Osobiście korzystam z Cyclotestu - komputerka, ale fajne są też testery na ślinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduś88
Przetestowałam kilka programików, ale mogę polecić program Karta!!!!! Jego aplikacja możliwa jest do instalacji wyłącznie na kompie, co jest dla mnie sporym utrudnieniem. Na Cyclotest mnie nie stać, ale Karta jest super i szczerze polecam! W programie zapisywane są daty miesiączki, informacje o śluzie. Program automatycznie wykonuje wykres, co jest dla mnie sporym ułatwieniem!!! http://chomikuj.pl/mala180/*e2*97*8f*e2*80*a2*ce*87*cb*99Programy/Kalendarzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
programy typu kalendarzyk nie są skuteczne, bo owulacja może się przesunąć. Bardziej polecalabym wspomniany wcześniej mikrokop owulacyjny, jest znacznie bardziej wiarygodny i niedrogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Najlepsza aplikacja do naturalnej antykoncepcji to NFP Sympto Plus.To NIE jest kalendarzyk lecz aplikacja, która interpretuje wprowadzone objawy cyklu (śluz, szyjkę i temperaturę).Internetowe kalendarzyki są do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×