Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci jakie piersi u kobiety podobają się wam najbardziej

Polecane posty

Gość gość
guziczki i haczyki sa the best , zona ma takie, widziałem wiele par ale te sa najlepsze, widziałem tez reportaż z operacji silikon w tv , pani miała bardzo obwisle a miała tylko 30 lat, male i obwisle, zdziwilo mnie ze natura odwalila taki kicz i w pełni popieram te kobiete ze zdecydowala się poprawić to plastycznie bo każdemu facetowi by od razu opadl na ten widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomidory, grejpfruty, zderzaki i melony. Kolejność losowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te haczyki to nienaturalne- co ona tam nosi w tych kieszeniach zapadłych? Orzechy tam jej wkładasz? Bleee Pomidory chyba najbardziej zbliżone do naturalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co wy , piersi maja sterczeć i być zawinięte do góry , to jest idal w naturze sprawdzcie sami , jak staniecie naprzeciw siebie to piersi kobiety maja wejść po piersi faceta jak maja kształt haczyków to sa oni wtedy idealnie spasowani, jak klocki lego widać ze się nie znacie, nei wiedzieliście i zachwycacie się tylko przecietnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pomarańcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maruda, powiedz ze masz guziki i wymiekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jak pomidorki, czy guziczki kształtem ale nie są tak duże, są średnie i dobrze mi z nimi, wszystkie koleżanki, które mają większe wisza im one.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta z małymi cyckami mnie odrzuca w ogóle te z małymi są jakieś niedorobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta z małymi cyckami mnie odrzuca w ogóle te z małymi są jakieś niedorobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże, jędrne, z dużymi sutkami Takie lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne, mnie właśnie sutki takie ku górze wkurzają i sadziłam, że to brzydkie raczej jest. ale ogólnie...każdy ma swoje preferencje, a jak przychodzi co do czego to i za małymi, i za dużymi, i jakimikolwiek innymi będzie facet szalał ;) tak samo jak kobiety nie marudza, że macie krzywego penisa, małą główkę itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKI

Mnie osobiscie imponuja kobiety o masywnych piersiach sa miekkie mile w dotyku super sie w nie tuli i super hiszpan wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×