Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pooszcz

Faceci to upośledzeni wzrokowcy

Polecane posty

Gość pooszcz

Trzeba Was wreszcie durnie nauczyć czegoś. Otóż nie patrzcie się na symetrię jej japy, cyce i doopę, tylko w fizyczności wyczytajcie jej psychikę! Co z tego, że jest drobna i ma płynne ruchy, wydaje się być kr**** z budowy ciała, skoro spojrzenie ma zimen, psychopatki, k****iszona? Czy tego drugiego już nie dostrzegacie tylko, że jest mała i wątła? A potem taki demon w tym małym i drobnym ciele manipuluje Wami jak chce, robi z życia rodziny piekło doprowadzając do rozwodu, bo chce Waszą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale cyce i dupa to podstawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ci tak zalezy na dobru facetów ? troszczysz sie o nich czy zazdrościsz urody małym zgrabnym dziewczynom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty biedaku zrobisz jak cyc opadnie po karmieniu cycem? stopka: kazde dziecko karmilam 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja. ich nie obchodzi dobre serce, no to niech sobie siedzą z zołzami o kształtnej doopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
a dobre serce wyklucza kształtną duupe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOBIETY zakładające takie tematy to FRUSTRATKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
tak poza tym to brzydkie dziewczyny mają o wiele częsciej gorsze charaktery niż ładne Magda gessler czy Miranda Kerr takie są stereotypy , ze ktoś jest ładny to jest fajny . Ktoś jest brzydki to jest niefajny .. I należy sie z tym pogodzić , a nie ubolewac nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ładne" są zepsute przez ciągłe okazywanie im jakie to są cudowne, ze mnie sie wyśmiewały własnie ładne, z takim pogardliwym poczuciem wyższości. dodam, ze za nic, nawet z nimi nie rozmawiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maz mi powtarza, jestes strasznie wredna , zlosliwa, jak ja z toba tyle lat wytrzymalem??? acha-bo masz z******te cycki i dupcie, :D mowi,ze cyc i dupka musi byc, i zebym nie wiem co zrobila to w lozku mi wybacza:) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale masz prymitywnego męża :D no ale w sumie pasujecie do siebie :D jedyna twoja zaleta to doopa, jakże to tragicznie smutne, że jeszcze sie z tego cieszysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
brzydcy ludzie do gazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli sam siebie skazujesz na śmierc? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
na szczeście jestem ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsds
wkurza mnie ten temat , bo wynika z niego ze ładne zdradzają , są psychopatkami , nie połykają , są wredne , słabe w łózku , mają fochy .. To jest nieprawda .. Większosć wrednych kobiet np Matka madzi- jest nieatrakcyjna właśnie.. Atrakcyjne kobiety nigddy nie mają fochów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×