Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćhjkarolina

Facet powiedzial ze jest biedny

Polecane posty

Gość gośćhjkarolina

Powiedzcie co sadzicie. Spotkalam sie dwukrotnie z facetem bardzo zamoznym- wiem bo jest po rozwodzie z daleka znajoma.Po drugim spotkaniu powiedzial ze chce mi zrobic prezent, po czym dodal ze nie wie co bo jest badzo biedny? Potraktowalam to jako obelge i zerwalam kontakt, ze nic nie chce. On nadal nalega iz nie mial nic zlego na mysli. Jak sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabella25
Nie można traktować tego jako obelgi tylko jako hipokryzję , bo niektórzy mając 2 miliony na koncie mówią,że są biedni , bo są przecież tacy co mają 5 mln. Nie było najmniejszego powodu do obrażania się,mogłaś tylko iść w tym samym kierunku i powiedzieć tak jak zresztą powiedziałaś ,że nic nie chcesz ,że nie możesz narażać go na uszczerbek na jego skromnym koncie .Zobaczyłabyś co będzie później ,może to był taki jednorazowy głupi wybryk,może chciał sprawdzić jak ty zareagujesz. Ja na twoim miejscu pogodziłabym się z nim a potem trochę podroczyła np.usilnie chciałabym płacić za siebie w kawiarni a może również za niego ,bo skoro taki biedny..... Jeżeli stwierdzisz,że jest skąpigroszem to zawsze możesz z nim zerwać. To co powiedział to na pewno nie była obelga,on powiedział to o sobie ,to nikogo nie obraża.Twoje zachowanie raczej jemu powinno dać do myślenia i jest to powód do niezbyt dobrego zdania o tobie .On się trochę wygłupił ,pewnie to był taki przekorny żart , ale już twoja reakcja to czysta głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze masz racje. Natomiast nie spodobalo mi sie to ze najpierw mi proponuje, a w drugim zdaniu dodaje ze jest biedny. Odebralam to jako informacje ze nie mam wybierac drogiego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze tak, ale po tym komentarzu odechcialo mi sie wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcial za darmo p******c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabella25
Tak ,to nie było eleganckie i gdy powiedziałaś ,ze nic nie chcesz to było ok. i tak należało to zostawić i nic przez jakiś czas od niego nie przyjmować dając mu w ten sposób do zrozumienia ,ze nie był trafny żart ,ale nie powinnaś się obrażać. Jeśli on nadal nalega na spotkania z tobą to powiedz mu (napisz) ,że nie chcesz narażać go na jakiekolwiek straty z powodu spotykania się z tobą. Czy on w jakikolwiek sposób wytłumaczył się z tego co powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Zostawił ten temat a raczej nalegał ze on naprawdę chce mi zrobić prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadaj sobie pytanie czy jakby był gołodupcem to dalej byłabyś zainteresowana nim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwałaś Kontakt? Świetnie, facet utwierdzi się w przekonaniu że lecisz tylko na kasę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej chwili powróciliśmy do rozmowy. To nie ja prosiłam o prezent, to była jego propozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pazerna sucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam jakiś golec sie odezwał, co kobiety uważa za materialistki. Dobrze zareagowałas. Facet robi jakieś głupie podchody, by sprawdzić na co lecisz. Dla mnie to żenujące, facet powinien mieć głowę na karku i zapewnić bezpieczeństwa. Nie ma co brać dziada, co żyje na zasadzie "jakoś to bedzie", bo to marnowanie zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
postawiłam mu warunek, że jeśli nie kupi mi drogiego prezentu to się z nim nie będę spotykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę się nie podszywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 1000 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cennik sobie na doopie wytatuuj, będzie prościej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nic od niego nie chcę ale jak powiedział że chce mi dac prezent to się ucieszyłam i zaczęłam sobie już wyobrażać że dostanę coś fajnego i drogiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zabłysnęłaś :D. Jak facet widział w tobie na początku może materiał na partnerkę tak teraz widzi tylko galeriankę ew call girl :) gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chce się dać prezent to się daje a nie p******i głupoty, pogoń dziada niech sobie d***** sprawdza, one wiedzą jak takiego załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabella25
Zauważcie,że autorka tematu nie odezwała się ani razu.Jej NICK to gośćhjkarolina a więc wszystkie inne wypowiedzi niby od niej to podszyw a w ogóle to nie rozumiem dlaczego nie chce wam się wpisać swojej nazwy choćby 1234 a potem to już samo się pojawia.Wygląda na to ,że gość to jedna i ta sama osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabella25
lubię trzymać rękę w mokrych gaciach, mogą być też cudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja, myślał że sprawdza kobietę z klasą a wylazła pazerna dziwa :). widać ma po byłej żonie złe doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabella25
No nie myślałam ,że można powielić NICK ,ten wpis o ręce w mokrych gaciach to nie mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem sprawdzal cie, czy nie lecisz na kase. Bo pewnie nie wie o tym, ze jego ex to twoja dalsza znajoma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhjkarolina
A co to za sprawdzanie.Albo się chce robić komuś prezent albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem dziwne jest zarówno zrobienie komuś prezentu po tak krótkiej znajomości, jak i - tym bardziej - przyjęcie go i wybranie. Również moim zdaniem propozycja miała na celu sprawdzenie, czy "lecisz na kasę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhjkarolina
On dakej chce sie sootykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie i chce, ale dalej niż do łóżka już nie zajdziesz w tym "układzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×