Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aidan

FEROMONY !!!!

Polecane posty

drogie panie czy stosuje storas z was feromony ? czy one naprawde dzialaja ? i jakie byscie polecili. slyszalam ze LOVE & DESIRE sa b.dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meheret
żeby feromony działąły na człowieka musiały by byc ludzkie. Dlatego wszystkie które są w sprzedazy to pic na wodę. Moga działać na zasadzie ze nabierasz pewności siebie, a to tak naprawde działa na płeć przeciwna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy kto na był feromony dał się nabrać.. :classic_cool: Pic na wodę.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie mam na mysli takie ktore gdybym uzyla zadzialaly by na facetow. ale nigdy tego nie stosowalam wiec nie mam doswiadczenia. te LOVE & DESIRE mnie tak kusza ale nie wiem czy warto ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meheret
więc powiem raz jeszcze to naciąganie ludzi i pic na wodę. Jak chcesz poderwac faceta to wystarczy ze będziesz pewna siebie i ładne perfumy też nie zaszkodzą. Ludzie nie są tak wyczuleni na feromony jak zwierzęta, z reszta każdy gatunek ma własne, a w sprzedaży nie ma ludzkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważałam, że feromony to mit, ogólnie nie jestem zbyt piękna i nie miałam nigdy powodzenia. Faceci zawsze woleli moje kolezanki. Ale spróbowałam ostatnio feromonow dla kobiet z pherowin.pl i ...zmieniłam zdanie. O dziwo ja też zaczęłam wzbudzać zainteresowanie facetów, i co było dla mnie wcześniej niewyobrażalne, oni sami za mną latają. Aż czuję się trochę dziwnie.... w swoim wyglądzie nic nie zmieniałam, dalej uwazam że jestem brzydka, i sama nie wiem co Ci faceci we mnie teraz widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×