Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Myrevin

Zarejestrowani
 • Zawartość

  186
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

53 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

1045 wyświetleń profilu
 1. Myrevin

  Kaczka na taczkę...

  Zastanawiam się czy w ogóle jest ktoś kto może uchodzić za jakiś wyznacznik.
 2. Prawdziwy mężczyzna poświęci dla sprawy nawet odbyt i narazi się na czopek lub lewatywę.
 3. Bardzo zacna prowokacja milordzie. Natomiast na poważnie; kto zawiesił tą flagę? Muzycy, czy organizatorzy, czy też ktoś z uczestników? Obejrzałem sobie parę reportaży z tych zadym związanych z facetem, który każe, czy tam chce, czy co tam jeszcze, jest Margot(? no cos takiego)... pobił kogoś tam, widziałem to na materiałach filmowych. Sąd kazał go aresztować i kropka. Cała reszta to sztuczna polityczna zadyma. Mówienie że policja naduzyła. ble, bla, ble, ble... Już to słyszę gdy policja zupełnie tak jak chcą środowiska LGBT reagowała podczas aresztowania jakiegoś kolesia z młodzieży wszechpolskiej, który by tam kogoś pobił. Polecam reportaż "pyty" z protestów LGBT. Pani(chociaż tutaj cisną się pod palce bardziej niecenzuralne słowa), niosąca transparent( cos jak kartja A4) z hasłem "miłuj bliźniego swego.." opluła redaktora zadającego jej pytanie. Takie to środowiska. Albo ich miłujesz albo będziesz co najmniej opluty.
 4. Ja mogę na yt kupić za 70 zł. Na DVDmax możesz kupić DVD za 29zl W smyku za 27 zł
 5. Rewolucja... wątpię... co najwyżej może jakimś niezrozumiałym historycznym decyzjom zostaną doklejone nowe hipotezy.
 6. Widać jestem "polakiem inaczej". Lwowa nie założył żaden Polak tylko jakiś król rusi, czy ktoś taki. Historycy, tak mi się zdaje kolebki Polski dopatrują się, geograficznie, gdzieś okolice Gniezna, czy Kruszwicy. Za sam kształt granic po drugiej wojnie światowej nie odpowiada państwo polskie. Za to jak by miał ktoś odpowiadać do Rosja. A ci jak gdzieś czytałem mówią że wtedy rządził Stalin a on nie był nawet Rosjaninem. Tak że chyba tą kwestie powinna dziś uregulować Gruzja, czy jakiś podobny rosyjski pomysł.
 7. No i cóż.. Lwów, Wilno... dziś też do Rosji nie należą. IMHO, cały ten rewizjonizm, co do granic i terenów.. prędzej nam zaszkodzi jak w czyms pomoże. Natomiast z tego co wiem są jakieś spisy rzeczy zagrabione przez Niemcy i niektóre nawet wiadomo gdzie są. Ale...
 8. Cóż z tego że dumni Polacy i patrioci jak w swych poczynaniach kompletni idioci?
 9. Musisz przyznać że prowokacje nie chwytaja juz tak jak kiedys. {cool]
 10. Żądania reparacji to chyba czysto polityczna sprawa. Pewni politycy myślą że jakiś kapitał polityczny na tym zbiją. Mając oczywiście w głębokim poważaniu Polaków żyjących i pracujących w Niemczech. Przy ilości ludzi w Niemczech żyjących z socjalu... takie dojście Alternative für Deutschland do władzy ma małe szanse...
 11. Nie istnieje dziś sposób by to odkręcić. Powtórzę stało się to za pełną aprobata polskiego rządu. Na ile był to samodzielny rząd to już inna sprawa. Poza tym dziś te ziemie zgarnięte przez ZSRR w większości do Rosji nie należą... także... rewizjonizm w tej kwestii, sądzę, bardziej nam szkodzi niż pomaga.
 12. Pod tym filmem są wyłączone komentarze.. Cóż.. Kompletnie nie rozumiem czemu ktoś maiłby za cos płacić skoro rząd na to pozwala. I już widzę tą partię po wyborach, która by czegoś takiego zakazała. Swoją drogą ciekawe czy "pan" wirusolog sam by tak ochoczo zapłacił jak by się okazało że sam kogoś zaraził?
 13. Czy "mordowanie bobra" to takie hardkorowe czohranie bobra? Aktualnie żadna partia w Polsce nie jest Polska.
×