Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poziom0

gdy zadzwoniłem do rodziny na wsi to mnie olali

Polecane posty

Gość poziom0

powiedzieli wprost, że nie mają czasu na gadanie, zadzwoń jutro przy niedzieli po mszy to może będzie chwila aby porozmawiać a w sobotę mleko mają , ponieważ są dwie krowy na wybiegu na łące i z bryndzy robią twarożek i inne sery , masło trzepią własne 16 bochenków chleba mają przygotowanych do pieczenia w piecu węglowym , świniaka zamordowali i teraz o tej porze produkują kaszanki i kilometry kiełbasy , schab i boczek do wędzenia , szynka , do zamrażarek trafia nadprodukcja na kolejne pół roku , sąsiedzi też się załapali na zamówione kawałki , - zamówiłem 5 kg swojskiej kiełbasy ze wsi , przyjadę i odbiorę osobiście i wódkę wypijemy , nie ma jak życie na wsi i czyste powietrze bez skazy przemysłu, gdzie mleko, ser, masło jest od krowy bez konserwantów a kaszanka i kiełbasa pachnie polskim czosnkiem z pola Czy Angole nam zazdroszczą zapachu chleba z pieca węglowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobili ze cię olali. Pewnie dawno już wyczuli że jak żarcie świeże się znajdzie to ty w te pędy przypominasz sobie o rodzince na wsi. Powinni nr telefonu zmienić żebyś się nie dodzwonił, pasożycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jast problem ja nigdy nie dzwonie :) pozostalosci z czasow gdy mialem ogon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś mój poziomku :) biedaku, siedzisz sam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś wieśniakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przywieź mi trochę kaszanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość maritka
"Dobrze zrobili ze cię olali. Pewnie dawno już wyczuli że jak żarcie świeże się znajdzie to ty w te pędy przypominasz sobie o rodzince na wsi. Powinni nr telefonu zmienić żebyś się nie dodzwonił, pasożycie " Hahaha ale się uśmiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziom0
mam taki pomysł, polski chleb pieczony w polskim piecu węglowym, czy Angole będą zainteresowani ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mają swój chleb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anglicy na swoim chemicznym jedzeniu żyją dłużej niż Polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poziom0 sam jesteś ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×