Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lena1985

gdzie ubierają sie kobiety z dużym biustem, jaki macie styl?

Polecane posty

Gość lena1985

Cześć, ostatnio zachęcona falą wyprzedarzy w sklepach firmowych udałam sie na zakupy. spędziłąm 7 gpdzin bładząc po sklepach. Byłam np w reservd, hausie, croppie zarze, veromodzie itp. Ale niestety nic nie kupiłam bo moje piersi nie mieszczą sie w bluzki w rozmiarze który nosze. Problem polega na tym ze jestem dosc drobna osobą mam 164 zawsze nosiłam rozmiary 34 czyli xs jesli chodzi o spodnie i 36/38 czyli s/m jesli o bluzki. Niestety od kiedy biore hormony cycki mi urosły. i co teraz jak zakładam bluzkę w rozmiarze 42 to wisi na mnie jak worek, a jak 38 to wydaje mi sie ze zaraz pęknie. Prosiłabym o rade kobiety z duzym biustem. Jak wy sobie radzicie, gdzie kupujecie ubrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertre
ja mam taki sam problem, ale już nie kupuję worków, szczerzE? ubieram się w lumpeksach bo jakbym miała jeżdzić do dużego miasta alboo szukać odpowiedniego rozmiaru u mnie to bym nie znalazła.. jak na mój biust musiałabym nosić jakieś 44-46 ale naszczęscie w angli najwidoczniej może być rozmiar 38-40 dla większego biustu , a nie jakiś prosty kloc jak u nas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_83
hmmm, znam ten problem. nie narzekam na sam fakt, że mam duży biust, tylko właśnie na problem związany z dopasowaniem ubrań. Ja sobie najczęściej radzę robiąc zakupy na allegro. Ciuchy angielskich firm (Dorothy Perkins, Atmosphere, New Look, Topshop) są często pomyślane dla kobiet z większym biustem, więc łatwo jest coś sobie wybrać. Polecam te firmy! np. http://www.allegro.pl/item400692720_dorothy_perkins_lniana_boska_tunika_nowa_40.html http://www.allegro.pl/item401258901_czarna_sukienka_retro_dorothy_perkins_rozm_42.html http://www.allegro.pl/item399480650_kimonowa_bluzka_george_rozm_40.html http://www.allegro.pl/item399478188_george_roz_14_42.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena1985
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie wredniak
:) też szukam ciuszków na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, Bravissimo jest niezrownane :) Te ciuchy sa skrojone tak aby pasowaly rozmiarowo a jednoczesnie maja dodatkowo miejsce na wiekszy biust. A biustonosze - bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatka letnia z kalfiora
ja kupuję rzeczy w ciuchlandach i się tego nie wstydzę ;) w normalnych sklepach ciuchy są fatalne jakościowo i fasony też, worki na ziemniaki wyglądają tak samo jak ciuchy z sieciówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FajnyGosc
Witam Jestem chłopakiem w wieku 35 lat,zwykłym, normalnym bez nie wiadomo czego,niebieski oczy, szatyn, wzrost 170cm, mam za sobą parę związków, niestety nie udanych. Oczywiście bez przeszłości - czyli czyste konto Z natury żyję według zasad, wierny, uczciwy, lojalny, prawdomówny itd. Chciałbym w końcu poznać fajną dziewczynę, normalną, nie materialistkę, uczciwą, zgrabną, mającą czym oddychać w wieku 25-30 lat i wzrostu ok 160cm. Myślącą o poważnym związku oraz chcącą stworzyć rodzinę. Gdzie mogę taką znaleźć? Szukam już tak długo, czy porządny chłopak ma się zmarnować??? Napisz gdzie jesteś Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meliska29
przede wszystkim ubierają się w te marki, które mają dostępną dużą rozmiarówkę. Każda kobieta chce wyglądać wyjątkowo i podkreślać swoje atuty, a nie je ukrywać. Nie wiem, czy znacie BiuBiu? Oni właśnie szyją ładne ubrania dla kobiet z krągłościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BiuBiu, Urkye i Pepperberry, bo tam zawsze wszystko pasuje. W innych sklepach tylko okazjonalnie się trafi coś porządnie uszytego, ale się trzeba naszukać zdrowo. A biustu wielkiego nie mam, bo 32G/70J przy ogólnym rozmiarze 38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka34
Dzięki za polecenie marki BiuBiu, nie wiedziałam w ogóle o jej istnieniu. Dziś wchodzę na ich stronę i się naprawdę zdziwiłam, że mają taką dużą rozmiarówkę. Wreszcie zamówiłam ubrania idealnie pasujące na mój biust. Czekam na dostawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wolę Urkye, bardziej "młodzieżowe" ciuchy mają; Pepperberry ma największy wybór z nich wszystkich, ale też jest najdrożej, więc do nich zaglądam jak już nigdzie indziej nic nie znajdę (kupuję kurtki, płaszcze, żakiety, sukienki imprezowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was ja ubieram się tylko w ciuszki firmy pepperberry ,są idealne dla osób z większym biustem jak ja ,tylko trzeba znać swój rozmiar w oznaczeniach curvy,super curvy,reali curvy.kupuję na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×