Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miska1384

Głodówka i nieprzyjemny zapach z ust

Polecane posty

Gość miska1384

Witam, Już wszystko co powinnam wiedzieć przeczytałam o głodówce. Chodzi mi jedynie o nieprzyjemny zapach z ust podczas głodowania. Czy po 3 dniach nie będzie go już czuć aż tak? Jeśli nie, jak temu zaradzić? Czytałam, że nie można żuć gum ani nic, więc może są jakieś inne sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o myciu zebow slyszalas? Czy jest ryzyko polkniecia pasty do zebow, a wtedy to juz glodowka nie jest? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska1384
przecież ten zapach wychodzi z żołądka, co mi z tego, że będę myć co 5 minut zęby? proszę o porady, a nie o bezsensowne komentarze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest normalne ze podczas glodowki jest nieprzyjemny zapach z ust oraganizm jest na odzywainu endoegnnym i zjada sie od srodka dlatego ten zapaszek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska1384
nie da się temu jakoś zapobiec? może płukanie jakimiś płynami ust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zlikwidujesz tego niczym, jak tylko wprowadzaniem jedzenia do organizmu. Ja będąc na Dukanie miałam taki oddech, czułam, że organizm gnije od środka (byłm 1 fazę na Dukanie ok 8-9 dni). Gdy zaczęłam jeść warzywa, owoce, po woli zapach znikał. Dodam, że żułam wtedy gumy do żucia, ale taka guma pomagała naa chwilkę, zaraz zapach pojwiał się znowu. Mycie czy płukanie zębów nic nie pomagało. Pozostaje ci zacząć jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×