Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czeresniara

hejt

Polecane posty

Co wam daje bycie wrednym i jechanie po obcych ludziach w Internecie? To z frustracji? Kompleksów? Czy to nowy sport narodowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zwykle wylewanie frustracji,ale tez charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi takich hejterów szkoda, bo chyba muszą mieć smutne życie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampania PO
sport narodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sport nołlajfów naród się tak nie zachowuje... wiesz np.ja zostałam tu obesrana od gory do dołu ale im to właśnie daje satysfakcje że odbiorca się przejmuje, trzeba mieć ich w doopie i obstawać przy swoim :) chociaż na prawdę jest ciężko bo do końca życia będę żyć z przeświadczeniem że mam koślawe stopy, wielkie stopy mimo 38 rozmiaru buta,tłusty brzuch mimo 66cm w tali i zapuchnięty ryj mimo drobniutkiej buzi etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie przeraża ten cały hejt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia90
Niestety sfrustrowani ludzie, nie mający swojego zajęcia ani celu w życiu lubią hejtować. Da się na szczęście z tym walczyć. Poczytaj sobie - http://uprzedzuprzedzenia.org/fundacja-humanity-in-action-polska-poszukuje-stazystekstazystow/ Ja kiedyś byłam ofiarą hejtu - prowadziłam bloga i kilka osób się na mnie uwzięło. Na początku dałam się wciągnąć w ich grę ale szybko zrozumiałam, że to nie ma sensu i przestałam reagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłam na to forum i jest to dla mnie fenomen socjologiczny :D Nie wiem dlaczego ludzie to robią, ale to z pewnością wynika z kompleksów i chęci porównania się z innymi. Niestety psychoterapia wymaga czasu, więc sięga się po "najłatwiejsze" środki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drzaśko
co to znaczy hejt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to takie określenie na walenie konia, tak jak się np mówi "fapać" to można też mówić "hejtać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeresniara 2014.10.23 Co wam daje bycie wrednym i jechanie po obcych ludziach w Internecie? To z frustracji? Kompleksów? Czy to nowy sport narodowy? x nie, niewytrzymanie normalnych osób zgorszenia, zniesmaczenia, przerażenia, jakie wywołują indywidua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejt to choroba . Powrót do poganiastwa , a więc cofanie cywilizacji o ponad tysiąc lat i kult "złotego roga". Współczuję idiotom hejterom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×