Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

niewiem może taki temat jest ,napewno jest..ale tak szczerze to nieche mi sie szukac a i chcialam miec swoj temat zachłanna jestem co nie a wiec mam 20 lat i jestem ze Śląska, a reszta wyjdzie w praniu jak beda chetne na moj temat a mam nadzieje ze beda:* no to miłego pisania życze Owieczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja rocznikowo mam 20 :D ale jestem z listopada więc jeszcze mi pozostało kika miesięcy :) Może być? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko ja sobie tu zostanę jak nie masz nic przeciwko :) a dlaczego pokasowali tamte posty?bo widziałam, że było wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam anussska:) ja je skasowalm bo napadla na mnie jedna osoba ze niby sie powtazam i wogole jakos bardzo wrazliwa byla:P ale co tam zreszta wczesniej pomylilam sie i pisalam w redakcji kafeteri:P koniec narzekania witam cie ponownie i bardzo sie ciesze ze zostaniesz🌻 oby bylo nas wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja też się ciesze:) czekałam na taki topik bo widziałam tu tylko takie : 18 letnie i 20kilku... do żadnego nie pasowałam:P bo już zapomniałam jak to jest w liceum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja ide bo moje kochnie przyjechalo zycze milego sobotniego wieczorku 🌻 czekam na Was 20- latki🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to anusska bardzo sie ciesze ze tu bedziesz razem ze mna a teraz ju naprwde ide {serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko nie żartuj!!włąśnie CI miałam napsiać, że moj mężczyzna właśnie wsiada do busa do mnie i że będę wieczorkiem :Pheh ale zgranie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki zglasza sie kolejna 20:) tez jestem ze slaska a dokladnie z gliwic:) pozdrawiam was goraco kobitki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny :) witam cie kathrin jak wam minołl wieczorek bo mi bardzo milo:D bylam ze znajomymi w gliwicach na rynku :) no bo kathrin ja mieszkam w knurowie a co robicie w zyciu uczycie sie , pracujecie??? a tak wogole to wstalam w niedziele ranoa tak wczesnie bo jade na zakupy:) jak wrcoe to sie odezwe 🌻 prawie kazdy zdanie jest od a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczka po 6 w niedziele!!!!!!!!!???????????? ja spędziłam wieczorek z moim mężczyzna:D a jak to nie powiem :D no to powiem Wam kilka słów: w maturalnej klasie zdecydowałam, że ide na medycynę (byłam na profilu językowym)....w wakacje przed maturalna miałam dwie myśli:albo na ekonomię albo na medycyne (niezle co??) no i we wrzesniu poczułam ze to jednak medycyna i zaczelam maraton korków i kurs w krakowie itd. No i składałam papiery na medycynę,biologię,chemię,biotechnologię.No i dostałam sie na systko oprócz medycyny:Pale nie daje za wygrana bo wiem, ze pol roku nauki to nic w porownaniu z zapalencami,ktorzy ucza sie od podstawowki bo wiedza, ze beda lekarzami...a ja na brak powolania tez nie narzekam(wrecz przeciwnie) no i siedze w domku i sie ucze cdn a Wy?? owieczko napisz co sobie kupiłaś i gdzie na te zakupy pojechałas? miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Milka!! To już jest nas 4 ze śląska(jak narazie to wszystkie). A Ty co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) wlasnie wrocilam z gliwickiej giełdy nie ma to jak zaczac dzien od udanych zakupow:D jeszcze dzis czeka mnie mala imprezka z okazji urodzin mamy heh zyc nie umierac;) pozdrawiam was gorąco:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Mogę się dołączyć? Też jestem ze Śląska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobietki :D jak miło było zobaczyć taki topik :D:D:D ja w kwietniu kończę (już) 20 a jestem z Puszczy Kurpiowskiej ;) no i dołączam się do Was :D:D pomimo iż do Śląska daaaaleko.. ;) no i przesyłam gorące buziole :* ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie.. jak byłam w liceum to marzyłam, żeby było wreszcie po maturze bo miałam złudne nadzieje, że wtedy zacznie się moje prawdziwe życie.. a tu co??? Im jestem starsza tym więcej problemów :( teraz tęsknię za tą beztroską szkolnego życia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo widze ze topik sie rozkreca nawet niewiecie jak sie ciesze:) Witam przede wszystkim wszystkie nowe:P wiem troche głupio brzmi ale witam Was bardzo serdecznie tym bardziej ze ze Ślaska:), ale żeby niebyło ze tylko Śląsk w chodzi w rachube ciesze sie ze możemy wymieniac sowje poglady i wogole rozmawiac:D Kathrin moje kochnie tez bylo dzisiaj na gliwickiej gieldzie:P a ja pojechlam do tesco i wydałam fortune:p ale naszczescie to pieniadze mamy?? a tak wogole to kathrin pochwal sie co kupilas bo ja sobie bluzke z firmy cherokee, naprwde fajna maja kolekcje no przynajmniej mi sie podobałaD: dobra laski ja niebede tu siedziec dlugo bo moje kochnie juz do mnie jedzie i wiecie co kazalam mu kupic jakies ciacha bo mam taka ochote cos pochrupac:) ciekawe czy kupi:> ale sie rozpisalam co nie ale lubie duzo mówic wiec pisac tez:) a tak wogóle to mam jutro na uczelni sporo zajec i już kolokwia :( oni powariowali:) no to dziewczęta czekam na jakies wiadmosci:D od Was milego popoludnia na wieczór wpadne to mam nadzieje ze którąs zastane:* 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jak beda bledy w moich wypowiedziach to sie niezdziwcie bo ja zawsze robie bledy jak pisze na klawiaturze:):):):) Bombastyczna nieprzejmuj ze niejestes ze Śląska bo to niewazne skąd ,wązne ze jestes z nami👄 Ksenofaryna a czemu śląsk Cię ciągle boli??? masz jakies złe wspomnienia?? jak niechesz mowic to niewow rozumiem ale wiedz ze miło Cie tu widziec no i czytac:P Anussska a dzisiaj sie nasi facei zgraja tak jak wczoraj bo z tego co wiem ze moj przyjechal i twoj tez jechal do ciebie:) ale mi sie fajnie pisze , ale pora sie opanowac bo pewnie nieche Wam sie czytac moich wypocin:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczka pisz dużo pisz i napsiz co studjujesz ?bo ja za 2tyg jade odebrać papiery z biol na Uj bo jak już mówiłam uczę sie w domu:p ale mam znizke studencką:Pspryciara za mnie:) ja dziś idę w stronę mojego Ma on w mojąstronę mieliśmy wyjść obije z domków o tej samej porze a ja już wychodzię, ale sobie prypomniałam, ze moj poszedl spac no i go dopeiro obudziłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie ze moge sobie popisac :) ale niestety nibede pisac teraz duzo bo ide na taniec z gwaizmi lubie to ogldac:D wy pewnie tez co:D a ja studiuje na polibudzie administracje to ty sie anussia ucz bo nauka to potegi klucz:D trzymajcie jutro za mnie kciuki bo mam 2 kolosy ;/ oki ja spadm do jutra dobranoc moje Panie:)👄🌼 no i zycze dużo dużo słoneczka bo napewno kazda z Was juz chce juz wiosne:) DoBrAnOc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam sobie spodnie i bluzeczke wiec zakupki mozna powiedziec ze sie udaly:D heh w tesco to jestem czesto bo mieszkam nie daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziolszki !! 🌼 jak tylko przeczytalam temat tego topiku od razu chcialam sie przylaczyc :D pewnie zaskoczy was to skad jestem....a wiec ze Slaska hehe jak widze to topik zostal zdominowany przez ten region ;) Kathrin podobnie jak Ty jestem zwiazana z Gliwicami a scislej mowiac (tu piszac :P ) wlasnie studiuje w tym miescie :D wlasnie niedawno ukonczylam moj 1 sem siejeje dziewczyny przepraszam za moj entuzjazm ale moja radosc wynika z faktu ze mialam problemy z zaliczeniem 1 przedmiotu ale w koncu udalo sie :D gupi to ma zawsze szczescie heh :P no a teraz poki co to z gorki ...do czasu grrrr Narazie mam 19 lat ale juz wkrote za 9 dni czyli w Pierwszy DZien Wiosny nastapi zmiana w kodzie - 2 na przodzie :D:D:D podobno zycie zaczyna sie po 20 to sie okaze :P Owieczko ==> ja rowniez trzymam kciuki za jutrzejszego kolosa. Dasz rade jestem pewna a juz napewno jak wszystkie bedziemy bedziemy z Toba myslami :) a swoja droga to ja tez mam juz w srode ...a nawet nie zdazylam porzadnie wypoczac po zamknietej sesji :( Hmm to chyba zakoncze na tym bo dochodzi 22 a juz mnie nawoluja na filmik :) bedziemy ogladac Syriana z Clooney\'em miodzio :D Sciskam Was Kobietki i zycze milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×