Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Jest tu jeszcze ktos? wlasnie wrocilam z maratonu filmowego...odlaczajac sie od was mialam w planie obejrzec tylko 1 film ale tak sie rozpedzilismy ze wlaczylismy sobie jeszcze jednego na deser ...komedia romantyczna \" jak w niebie\" naprawde swietna!! polecam wam dziewczyny :) uwielbiam takie historie o milosci ale to chyba wynika z tego ze jak kazda z nas chcialabym przezyc cos takiego :) Ech sie rozmarzylam......do zobaczenia jutro i napiszcie cosik co u was 🌼 czekam niecierpliwie sasaaasa Anussska ==> mnie rowniez sie tu bardzo podoba i czuje ze na stale wszystkie tu zagoscimy ( a przynajmniej mam taka nadzieje) buzka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ja juz na nogach bo szykuje sie do szkloy:( eh a tak mi sie spalo na kolosy dziewczyny nic nieumiem mam nadzieje ze jakism cudem ich niebedzie:P ale co tam niemartwie sie na zapas hmm a tak wogole to na samym początku poiwnnam powitac Nemezis86 bardzo mi milo ze zagoscilas na moim topiku ba na naszym bo on sie powoli rozkreca:) a co studiujesz w Gliwicach ?? dobra laski ja musze isc sie szykowac bo znaowu niezdarze na busa i bede biegla:D cmok dla Was i życze milego dzionka:D i czekam na jakies wiadmosci BuźźźźźźxKKKKKKKKaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko trzeba było się wczoraj uczyć a nie oglądać taniec z gwiazdami:Pale i tak trzymam teraz kciuki!! Nemezis my tu atmosfere podgrzejemy:) Ja wstałam o 9 i jak narazie to mi sie nigdzie nie spieszy a powinno...egz za 2 miesiące a ja sie obijam:P napiszcie coś o sobie dziewczyny bo ja juz napsiałam na1stronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Ja załapałam małego doła...:( Jakoś tak mi smutno jest... Ja mam kolosa za tydzień z psychologii społecznej i jeszcze nic nie umiem, muszę się za to zabrać ale za bardzo nie mogę...Pogoda mi nie służy i jakoś tak sennie...:( Eh...dzisiaj jestem markotna... Pozdrawiam Was bardzo serdecznie :) Owieczka powodzenia na kolosach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziiiiiien Doooobry 🌼 no no widze ze mamy tu same ranne ptaszki heh a ja dopiero co niedawno wstalam i krece sie tu i tam czyli od kuchni do kompa :D na szczescie dzis mam wolne i moge sobie troche poleniuchowac ...choc tak nie do konca bo czeka mnie wizyta w bibliotece ..musze spakowac do reklamowek moich 11 ksiazek ( rany boskie jak ja z tym dojde hehe) i niektore oddac/przedluzyc ..na poczatku tak sie rozpedzilam ze nie wiem jakim cudem ale az tyle ich pozyczylam :D to chyba z obawy ze ktos mnie ubiegnie :) owieczka==> spokojnie bedzie dobrze mam nadzieje ze w razie czego to masz jakies \"materialy recznie robione\" :D:D zawsze jest je miec ot tak na wszelki wypadek gdyby nagle czarna otchalan nas ogarnela ;) aha studiuje Zarzadzanie i Inzynierie Produkcji w skrocie ZiIP :D czyli Zabawa i Picie - to potoczna studencka nazwa mojego kierunku hehe wiem dziwnie brzmi i jak mowie nowo poznanym osobom te osobe to robia wielkie oczy i prosza o powtorzenie :D sama nazwa intrygujaca i podobnie jest ze studiowaniem bo bardzo mnie wciagnelo i teraz nie zaluje swojej decyzji ( a podejmowalam ja szybko bo czas naglil a ja nadal nie wiedzialam co ze soba poczac ech) ale takie sa uroki pomaturalne studia studia -ale jakie i gdzie?!? :P Nala ==> nie boj zaby tydzien czasu do duzoo czasu .....w sesji wiekszosc jest zmuszona nadrobic material w ciagu 2 dni a nawet i mniej wiec Tobie tym bardziej sie uda :) glowa do gory i usmiechnij sie do monitora :D a pogoda to dzis akurat ladna w Gliwicach jest i nawet sloneczko swieci .....nareszcie! No to ja mykam bo ide na miasto na zakupy zeby uzupelnic pustki w lodowce hehe a potem sruuuu ze sterta makulatury do dzialu gdzie to skupuja czytaj biblioteka ;) Trzymajcie sie :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala to to przedwiosnie tak na nas wpływa...ja też czasem takie doły łapie i nic mi sie nie chce....ale to przechodzi szybciutko. Musimy mieć czasem doły, żeby mieć górki:D a ta górka zbliża sie do Ciebie dużymi krokami więc się uśmiechnij bo ja wystraszysz i Ci ucieknie:D 🌻 A gdzie Wy dziewczyny meiszkacie? Same? Z koleżankami? Z chłopakiem? Z rodzicami? Bo ja narazie z rodzicami, bo jak wam pisałam to przeczekuję roczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussska o tak to chyba wiosenne przesilenie...dzisiaj to najchetniej siedzialabym i ryczala...nic wiecej:( Ja mieszkam z moja zwariowana rodzinka. I powiem Wam ze na razie nie mysle o wyprowadzce. Mieszkalam pol roku z taka jedna i tak dalysmy sobie w kosc, ze teraz doceniam rodzinne łono...:) Dziewczynki studiujecie, pracujecie? Ja studiuje socjologie na UŚ:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki!!! :D Wiecie.. a ja to Wam zazdroszcze tych kolokwii (czy kolokwiów? ;) ).. zazdroszcze tym, którzy odnaleźli sens i wiedzą co chcą zrobić ze swoim życiem.. a ja?? buuuu :( nie składałam papierów na dzienne, bo sama nie wiedziałam czego chce :( teraz też nie wiem.. ale doszłam do wniosku, że skoro nie wiem to najlepiej jak wybuszuję na fililogię angielską :P anussska => to obydwie mamy rok w plecy :P podziwiam Twój zapał i wiem, że NAPEWNO Ci wyjdzie z tą medycyną :D:D:D owieczko napisz jak Ci poszły te kolosy.. A mi dziś zjeżdża do domku pół rodzinki bo dziś Krystyny ;) ale będzie sajgon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis ide sie chyba wziasc za ta psycho...chociaz taak mi sie nie chce...a kumpela chce abym szla z nia do wrozki...Eh...mam maly ciezki wybor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna zazdroszcze ci pogody ducha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Naluś!!! :) Z tą pogodą ducha to różnie bywa :( ale jak już zobaczę jakiś powód do radochy to :D:D:D najważniejsze to potrafić cieszyć się z drobiazgów :D A jeszcze ta pogoda (pogoda dworowa) :( śnieg, śnieg i mróz :( ale główka do góry.. a może choć po części z tego topika zrobimy naszą siłę napędową??? ;) taki nasz pocieszacz ;) Wielka buźka Nala dla Ciebie :* i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki macie czasem (ale tylko czasem ;) ) coś takiego, że na siłę słuchacie totalnych smutasów i wyobrażacie sobie jakieś koszmarne rzeczy żeby się poddołować??? Czy tylko ja tak \"delikatnie\" kopnięta jestem..? :P Ale dziś niech będzie dzionek pozytywnie za(i na)kręconych :D Pozdrawiam cieplutko.. ale mi się spodobał ten topik ;) teraz się mnie nie pozbędziecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna też myślę aby zrobić z tego forum taki nasz mały pocieszacz na gorsze dni:) W koncu razem zawsze razniej:) Przydałaby mi sie taka mala sila napedowa:) Kurcze a z ta pogoda to juz nie moge...raz slonce za chwile snieg a do tego mroz...brr... Pozdrawiam Trzymaj sie cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh mnie tez nie;) Tez sie tu zadomowilam. :) Oj ja sobie czasem nabije jakis glupot do glowy i wyobrazam sobie Bog wie co...i tylko sie doluje...Eh...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu będę strażnikiem optymzmu :D (SO) ale jak do mnie dół sięprzyklei to nei krzyczeć :P bombastyczna czyli nic nie robisz?czy studjujesz f.ang?ja też miała takie myśli (dlatego poszłam na proil językowy)ale co ta,...juz w pierwszej klasie myślała, ze moje miejsce było w biolchemie. Ale trzymałam się dzielnie, dumna z tego, że nie musze sie niczego uczyc. Az do maturalnej kiedy to uswiadomiłam sobie, ze bede zdawac biol,chem,fiz na poziomie rozszerzonym. Jak by mi ktoś pow ze bede zdawac chem i fiz na maturze to bym go wysmiala jak nie wiem...no i na fizyce poległam:D 18% z rozszerzenia. Buhahaha. Ale bedzie dobrze. Nala do roboty:D Jak teraz coś zrobisz potem będzesz miała mniej:p bombastyczna mam to samo (wow) wymyślam sobie przerózne tragedia(az wstyd mowic jakie) zeby potem sobie pomyslec ze to nei prawda. Moj facet mowi ze jestem pieprznieta(jezeli chodzi o to dolowanie sie na sile).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naluś => więc trzymajmy się razem :D mam nadzieję, że pozostałe dziewczęta (kobietki) też się do nas dołączą :D bo chyba każdej z nas przychodzą czasem TAAAKIE głupoty do głowy ;) Ja dodatkowo zauważyłam, że jak wreszcie nie mam problemów to (o zgrozo) sama próbuję je sobie stwarzać :( chore.. ale mój Misio (jak dobrze, że Cię mam ❤️) szybko sprowadza mnie do poziomu ;) Cieszę się, że choć na forum spotkałam parę warościowych, milusich kobietek (w życiu z tym gorzej :( ) i mam nadzieję, że nawet Chuck Norris nie jest w stanie zniszczyć tego topiku.. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussska => teraz się obijam :P tzn do końca lutego pracowałam a teraz mała przerwa :) a jutro wubuszowuję do dziadziów na wieś (tam to dopiero człowiek pozytywnie się doładowuje) a po powrocie będę się martwić co dalej.. i wiesz co.. też w liceum strzeliłam takie gafy a teraz żałuję :( ale.. zamiast się dobijać trzeba zacząć coś robić :) a filologię zaczynam od października (już nie mogę się doczekać) i wreszcie czymś konkretnym się zajmę :) Już za Wami przepadam Dziewuszki 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska jakos nie moge sie oderwac od forum...;)ale zaraz biore sie do roboty, obiecuje:) Rany ja mam momentami takie czarne mysli , ze az sie sama siebie boje...:) az sie zastanawialam czy to nie choroba...ale kumpela sprowadzila mnie na ziemie i powiedziala ze ja po prostu za duzo mysle:)No ale juz taka jestem:) Bombastyczna Chuckowi nie pozwolimy go zniszczyc;)Trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna to fajnie, że tak do tego pozytywnie podchodzisz. Nie składałas na nic papierów i Ci dobrze było?Ja jakoś troszkęprzebolałam rok przerwy, chociaż wszystkim mówiłam, że to bedzie cudny rok. Czy takjest??Nie wiem. Nauczyłam się dużo a jeżeli chodzi o zycie to napewno mniej niz bym sie naucyla bedac na studiach. mam w glwoie ciagle wyprowadzka, ciagnie mnie do tego, chce zaczac inaczej zyc. Chce mieszkac z moim facetem. Myslimy o sobie powaznie. \"mecze\" sie w domu z rodicami. W cudzyslowieu bo sa to najwspanialsi rodzice, ale chcialabym zaczac ten nastepny etap w moim zyciu:)Rozumiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala ja całyczas odsiwerzam i cekam na Wasze posty:D a to dopiero drugi dzień istnienia naszego forum:)hehe Az sie boje jak bedzie pozniej. Tez sie musze zabrac za robote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecuje popracować nad literówkami, szybko pisze ale to się zle czyta:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussska rozumiem cie. Tez to przezywalam dopoki sie nie wyprowadzilam. I niestety docenilam na mieszkaniu z dziwna osoba swoj pokoik i moja rodzinke. I na razie jest mi tak dobrze:) Ale Tobie zycze powodzenia!:) Musi Ci sie udac:) No a teraz ide sie uczyc. Bede pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle tylko o mieszkaniu z moim M. Mam nadzieje, ze rodzice też:P Nie umiem sobie wyobrazic mieszkania z \"kolezanka\" bo one mieszkaja albo ze starszymi siostrami albo już sa na studiach i maja współlokatorow. Ale ja chce tego jednego jedynego:D sprawdzę Was pozniej. Musze komp wylaczyc bo inaczej calyczas odswierzam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussska to normalne :) ja z moim Skarbem też już poważnie myślimy o przyszłości i czekamy na dzień kiedy wreszcie będziemy mieli siebie na okrągło ;) Dziewczynki.. będziemy kiedyś tak naprawdę szczęśliwe, spełnione i w ogóle :D:D:D czasem trzeba tylko trochę wiary :D no i cierpliwości ( z tym gorzej ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia Pięknisie ;) zajrzę tu wieczorem bo niedługo zacznie się zlot :) Trzymajcie się cieplutko.. i pozytywnie :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ullala niebyyło mnie pół dnia a tu juz tyle wiadmosci cieszcze sie ze tak sie zaczynamy dogadywacD: a więc dziewczęta kolsow niemiałam głupi ma zawsze szczescie no i nieposzłam na ostatni wykład bo musiałabym czekac chyba z2 godziny na niego i byłabym kolo 17 w domu , a to mi niepasi:) ja też mieszkam z rodzicami ale mi to pasuje bo i tak mam sama pokoj i wogole jestem juz sama bo moja siostra jest mężatka wiec ..moge spedzac czas z moim kochaniem ile tylko chce:D nemezis86 to ty studiujesz na polibudzie w Zabrzu?? bo u nas tez jest taki kierunek wiec moze sie znamy z widzenia:D dziewczyny a doła musimy czasmi miec bo zycie niejest takie kolorowe jak powinno byc ale co tam nienalezy sie przejmowac tylko isc na przód bo \"Co..NaS..nIe..ZaBiJe..To..NaS..wZmOcNi..\" anusssa to trzymam Cię za słowo ze bedziesz STRAŻNIKIEM OPTYMIZMU bo czasmi nam bedzie potrzeny :D bombastyczna ja tez za Wami przepadam i na uczelni siedze i mysle co u Was słychac to już zaczyna być choroba:)ale bardzo miła.A ja szczesliwa juz jestem i mysle o przyszłosci bo jestem już zareczona:D od wakcaji wiec pamietajce ze warto wierzyc w miłosc no spełniac marzenia bo one sie naprwde spełniaja jak sie tylko głęboko w nie wierzy:D ale sie rozpisałam ale mysle ze to niekoniec bo jak mówiłam lubie dużo gadac ale umiem też słuchac , zawsze ludzie mówili ze nadawałabym sie na psychologa :) ale co tam ja poszłam na administracje i tak szczerze to nieweim co tam robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:). Mam 22 latka :). Moge do Was dołączyć? Jestem z Dolnego Śląska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×