Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszłapanna

Hotel Piramida Tychy

Polecane posty

Gość przyszłapanna

Witam, czy ktoś organizował wesele w tym hotelu? Cenowo są okey, menu jest ciekawe, wygląd oryginalny. Ale jak z jakością potraw i obsługą? Zasługują na te 5 gwiazdek? Wesele będzie na wiosnę, a ich dodatkowym plusem jest park z jeziorkiem obok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka8
byłam tam na służbowym wypadzie i byłam pod wrażeniem, myślę, że oryginalna miejscówka na wesele. mają bardzo smaczne jedzenie i miłą obsługę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne miejsce na organizacje wesela. Byłam i polecam. Wszystko na wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W hotelu nie spałam, ale korzystałam ze spa. I tutaj mogę śmiało rekomendować. Może ceny nie są najniższe, ale kosmetyki, których używają – bardzo dobre, panie kosmetyczki zaś pełna profeska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LauraB
zasługują! byliśmy bardzo zadowoleni: wystrój, jedzenie, obsługa i ceny też - ze wszystkiego. za dzieci 50 procent mniej. Do tego gratisowo otrzymaliśmy wystrój krzeseł i stołów, super apartament dla nas i zostaliśmy zwolnieni z kilku opłat. Jedzenia było pod dostatkiem, mieliśmy do dyspozycji także 'słodki' bufet oraz sałatkowy. pomocne okazały się też rady i wskazówki personelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam, super miła obsługa, bardzo fajne pokoje i pyszna kuchnia. Z pewnością tu wrócę jak będę w Tychach. Przez cały pobyt nie było się do czego przyczepić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga Reiss
Byłam na weselu w Hoteli Piramida we wrześniu. Elegancki Hotel, ciekawy wystrój. Pyszne jedzenie, bardzo miła i profesjonalna obsługa. Świetne położenie - duże jezioro i ścieżki spacerowe idealne na regeneracje na drugi dzień po weselu. Wszystko na 5+ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia Buczek
Ja byłam jako gość weselny w piramidzie i było naprawdę magicznie! Ślub był w święta i zimowa sceneria koło hotelu sprawiła, że czuliśmy sie jak w bajce:) Pyszne jedzenie i sprawna obsługa. Zawsze było sprzątane ze stolika a dania były gorące (co nie zawsze się udaje). Generalnie wszystko super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Happy Me
Bedę tam na weselu pod koniec stycznia i ogromnie się cieszę, że ma takie dobra opinie:) Szykuje się udane weselicho:) Sam hotel wygląda bardzo ciekawie, więc przyjedziemy tam dzień wcześniej, aby poczuć tę magiczną moc Piramidy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PinkyWinky
Byłam w 2 dzień Świąt w Piramidzie na weselu i było naprawdę godnie:) Duży parkiet i ciekawy wystrój. O jedzenie w ogóle nie musisz się martwić - duży wybór i wszystko świeże. Sala była przepięknie przystrojona (ponoć wszystko po stronie Hotelu). Nie zastanawiaj się nawet tylko tam dzwoń;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaZWrocka
Na Tripadvisor niezłe mają noty - a tam te opinie są wiarygodne. Fajny kształt ma ten hotel, może się kiedyś wybiorę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaryKate83
Zdecydowanie polecam! My zawsze po pobycie z mężem czujemy się mega odprężeni - może to zasługa kumulowanej energii? Jakby nie było dobrze nam ten klimat robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinka_86
Jadę tam na walentynki z mężem, więc mam nadzieję, że będzie tak dobrze jak piszecie;) Najważniejsze, że jest spa, bo tam najlepiej się regeneruję. No i ciekawa jestem, tych komnat energetycznych...opowiem jak wrócimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka_iks
Byliśmy w zeszłe wakacje tam na weselu! Piękna sala, super przystrojona i co zapamiętałam - pyszne jedzenie! Wynajeliśmy sobie też pokój na dwie noce, bo jechaliśmy z gdańska, więc nocleg był konieczny i przyznam, że oprócz samego wesela, to był też dla nas niezły wypad wypoczynkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
A może ślub i wesele w plenerze? Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaJaga
Jedziemy do Piramidy w sobotę na wesele, więc dobrze, że takie ma dobre opinie to sobie przedłużymy ten weekend. Z tego co widziałam na zdjęciach hotel jest pięknie położony - nad samym jeziorem. Już się nie możemy doczekać:) Ps. Dla dzieci są jakieś atrakcje w hotelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoyMama
W hotelu masz basen, więc dzieci będą miały frajde. Poza tym przy hotelu nad jeziorem jest duzy plac zabaw, więc tam się odnajdą. Jezioro przy hotelu jest bardzo duże i dookoła jest las, więc można się wybrać na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie z tym jeziorkiem - można byłoby to do jakiejś sesji wykorzystać. :) Wziąć wszystkich gości po obiedzie i porobić zdjęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinkaa33
My podpisaliśmy wczoraj umowę - w przyszłym roku robimy tam wesele! :) Cenowo są naprawdę ok, bo płacimy niecałe 200 zł za talerzyk. Jak na takie warunki cena bardzo dobra! MEnu możemy ustalić indywidualnie, dekorację sali też. Już nie mogę się doczekać, a to jeszcze 1,5 roku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja organizowałam konferencję - koszmar! Przerażające, że hotel o tak niskim standardzie obsługi może mieć 5 *, mamić nimi klienta, żądać 100% zapłaty przed obsługą i nie uznawać późniejszej reklamacji. Standard jedzenia tragiczny, do tego nie działająca klimatyzacja w sali konferencyjnej i bezradność personelu, który nie mógł sobie z tym poradzić mimo wielokrotnego zgłaszania, brak papieru w toaletach czy filiżanek na przerwie kawowej. Zdecydowanie odradzam organizację jakichkolwiek imprez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groov 26
Moim zdaniem klimatyzacja typu multi split jest tańszy w użytkowaniu , koszt montażu tego typu klimatyzacji może jest większy lecz można dokładnie dopasować moc urządzenia , agregat klimatyzacji i tak montowany jest na zewnątrz budynku, zobacz jakie parametry tego klimatyzatora i zobacz, ja czekam aż mi założą fujitsu http://www.mirtor.com.pl/klimatyzacja-torun/ z czujnikiem podczerwieni który steruje klimatyzatorem i kieruje chłodne powietrze na źródło ciepła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam i było ok, chociaż moim faworytem jest inne miejsce. Piękna sala jest w Zajeździe Kwadrat w Dąbrowie Górniczej, łatwy dojazd tam jest a na prawdę warto. Do tego bardzo fajni właściciele z którymi się da dogadać. Miła obsługa. U nas goście byli mega zadowoleni z imprezy zresztą my też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×