Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile na prezent dla siostry

Polecane posty

Gość gość

Moja siostra jest w ciazy i ma slub za tydzien oczywiscie koszty rodzice pokrywaja tego chlopaka...i tu moje pyt moj slub polaczony z roczkiem i wesele jedniodniowe byl niedawno i oni dali nam 300 zl ona ma dwudniowe i skoro oni bez wydatkow dali nam tyle to ile mamy dac majac dziecko maz pracuje tylko a czynsz za miesz placimy.pytam ile wy byscie daly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw pomysl o potrzebach/wydatkach swojej rodziny, i daj taka kwote ktora nie nadwyrezy Waszego budzetu domowego. Nie ma sensu pytac o konkretna kwote, poniewaz kazdy ma inna sytuacje. Dla Siostry sama Wasza obecnosc powinna byc prezentem, a jezeli nie, to juz nie Twoj problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej ja mam oszczednosci i myslalam dac 500lub 600ale czy jeszt sens sie wysilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dałabym tyle, ile oni dali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj tyle ile możesz. Najlepiej żeby pokrył im się "talerzyk". Ale jeśli nie możecie sobie pozwolić to dajcie im tez 300 zł i będziecie kwita. Sama tyle dała to chyba nie liczy że jej 1000zł "nawalisz". No bo bez urazy ale 200 zł to już trochę wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu sie wysilac, i pozniej nie miec na potrzeby wlasnej rodziny. Daj tyle ile mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proste przeliczenie my na 3 osoby dostalismy po 100 na osobe przeliczajac prezent bo synek mial roczek i kazdy z nas wiec u nich 200 na dzien idac z mezem na 2 dni do nich dal 400 zl i niech im sie darzy 120 za dwa dni im wychodzi za osobe wiec zostanie im a oni pokryli u nas tylko talezyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobisz jak chcesz, ale sama widzisz, że raczej kasy to oni nie mieli i nie mają, bo nie organizują wesela samodzielnie. Zapewne dali ci tyle ile mogli, ale jeżeli możesz dać więcej to daj. Ja bratu dałam 1tyś w tą sobotę i uważam, że wcale to nie jest dużo. Trochę zaoszczędziłam, bo wiedziałam o weseli już 18 miesięcy wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni maja dochod 3 tys wiec wiesz moge sie zalozyc ze bartek swojemu kumplowi dali wiecej sama sie siostra chwalila ze szli na chrzciny do bartka siostrzenca i nie byl chrzestnym i daja 500 wtedy bylo mi przykro bo do mojego syna przysli bez prezentu na impreze niemamy dobrego kontaktu sporadycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro na jednodniowe dali 300 to na 2 dniowe daj 400 i będzie dobrze. U mnie z rodzeństwem nie ma czegoś takiego, od brata dostalam 1200 zl a jak on będzie bral slub a będzie mnie stać by dać wiecej to i z 2000 dam bez żalu. Najgorzej jak sie jest chytrym,oczywiscie jeśli twoja siostra nie dala wam wiecej bo nie chciala ,a nie ze nie miala to nie widzę powodu by nadwyrężać dla niej swój budżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojego męża siostra dala 100 zl,przyszli w 3!! I nie dlatego ze nie miala a dlatego ze jest chytra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×