Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Instytut Cosmetica Wrocław

Polecane posty

Gość gość

Witam, korzystał ktoś z usług salonu Instytut Cosmetica we wrocławiu na stysia 20a. NIe mogę znaleźć żadnych info o salonie a mają dużo promocji ale czy warto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mnie to ciekawi bo ja jestem zainteresowana kwasem na ustach i jak dotąd nie znalazłam żadnych opinii a nawet zdjęć po zabiegu...;/ a promocje mają spore za kwas na usta pani policzyła mi 350zł co wydaje sie to aż podejrzliwie mało moja znajma muwi ze za ta cne kwas moze sie utrzymywać krutoko a i zamiast efektu mogą być popuchnięte usta a nie powiększone ..wiec jaktam byliscie to dajcie jakąś opinie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mnie to ciekawi bo ja jestem zainteresowana kwasem na ustach i jak dotąd nie znalazłam żadnych opinii a nawet zdjęć po zabiegu...;/ a promocje mają spore za kwas na usta pani policzyła mi 350zł co wydaje sie to aż podejrzliwie mało moja znajma muwi ze za ta cne kwas moze sie utrzymywać krutoko a i zamiast efektu mogą być popuchnięte usta a nie powiększone ..wiec jaktam byliscie to dajcie jakąś opinie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraKosmetyczka
Witam, szukam informacji na temat Instytutu Cosmetica. Interesują mnie zabiegi na twarz, zwłaszcza peeling kawitacyjny. Czy ktoś może udzielić mi rady/informacji dotyczących jakości tego typu zabiegów w tym miejscu? =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
instytut cosmetica!! szkoda pieniedzy , nerwów i czasu , kupilam u nich makijaż pernamenty powieki górnej, pierwsze zabieg zrobiła mi jakaś , ucząca sie jeszcze kosmetyczka KOSZMAR! po 2 dniach po kreskach nie było śladu, wiec ponowna korekta i co ? oczywiscie bez śladu, kolejna reklamacja, kreski zrobiła sama szefowa , no efekt był i owszem , jakis miesiac , kolejna korekta , tym razem 2 miesiace , po 5 miesiacach od zabiegu , mam szare , nierówne ,ledwo widoczne , coś co kreska nazwac nie można ,ODRADZAM! dałam sie namówic na zbieg pod oczy , mezoterpia kwasem nieusieciowanym , koszt w promocji 200 zł - owszem i było fajnie, ale kwas który uzywaja w gabinecie , to jalucomplex na allegro 110 zl , najtanszy jaki mozna kupic w hurtowniach, tu 2x drozszy...odradzam i nie uwierze juz w zadne prmocje u nich, tanie produkty i zapewne stad niskie ceny , lepiej zapłacic wiecej i miec super efekt ...NIE WARTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Bede chyba bez konca pisac JAKNAJDALEJ !!!! Jestem nastepna,ktora dala sie naciagnac na atrakcyja cene GROUPONU na ostrzykniecie botoxem… Zabieg przeprowadzam juz od kilku lat systematycznie,w wielu gabinetach,smialo moge powiedziec,ze mam pewne doswiadczenie. Kupilam znizke na 3 strefy,a ze potrzebowalam tylko dwoch,przyjaciolce odstapilam jedna. Po zaznaczeniu miejsc do ostrzykniecie,pani wbila igle,ktora jakby w ogole nie chciala wejsc w skore,odnioslam wrazenie,ze jest tepa !!!! Nastepnie uczucie wstrzykiwania czegos z powietrzem !!!! Nie wspomne juz o tym,ze pani nie uzywa rekawiczek jednorazowych… Kolezanka weszla po mnie,po wyjsciu z gabinetu miala rowniez zle odczucie… O siniakach nie mowie,gdyz moze byc to efekt uboczny po ostrzyknieciu,jednak przytrafilo mi sie to rowniez poraz pierwszy… Po dwoch tygodniach absolutnie zadnego efektu,zarzadalam zwrotu gotowki,pani poinformowala mnie,ze przeciez mowila,ze po dwoch tygodniach mozna przyjechac na ewentualne dostrzykniecie… NIE MOWILA,SLOWEM NIE WSPOMNIALA,pani wiedziala,ze jestem przejazdem,wiec nie bede mogla przyjechac,poza tym w zyciu nie poddam sie jakimkolwiek zabiegom w tym gabinecie !! Koniec koncem piszemy sobie maile,ja o tym,ze chce zwrotu pieniedzy,pani pisze o ich procedurach i nie moga pieniedzy oddac.Oferowalam wyslanie zdjecia po zabiegu,nie sa zainteresowani....No coz,w internecie znalazlam jeszcze kilka pokrzywdzonych osób,ktore z ogromna checia beda mnie wspierac,bylam rowniez u adwokata,popisze sobie jeszcze z gabinetem,jesli pieniedzy nie zwroca,skierujemy sprawe do sadu (brak efektu botoxu moze byc spowodowany starym towarem,zbyt duzym rozcienczeniem,latwo bedzie to sprawdzic) Wiem jedno na pewno,nie zostawie tak tej sprawy,dopoki ktos nie zostanie ukarany za spapranie botoxu i zgarniecie za to duzo pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m
Ja dzisiaj byłam na ofercie z grupona rewitalizacji ust ,i jestem bardzo zadowolona ,dokładnie omówiłam z babeczką o jaki efekt mi chodzi ,i taki też jest .Wnętrze gabinetu bardzo przyjemne, widzać że pani która przeprowadzała zabieg bardzo się starała ,była miła i kompetentna ,ja polecam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 11
Też chcę skorzystać z groupona na oczyszczanie twarzy. Może ktoś był ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMIJAC Z DALEKA...dałam sie skusic ma botox czoła, nie jestem nowiciuszem wiec wiem jak powinien wygladac zabieg i jak czas srednio sie u mnie trzyma ...ale cena kuszca... szkoda czasui kasy , totalna porazka , juz kilka dni po zabiegu widziałam, ze cos jest nie tak , zmarszczki, ktore powinny byc wyprasowane, jakims cudem pojawily sie , ok, poczekam jeszcze , bo efekt czesto jest po ok 2 tyg ,u mnie po miesiacu ani sladu NIE DAJCIE SIE NABRAC ! byle jak , byle co podane DZIADOSTWO , a wypuszczane grupony jak widac sluza do nabrania , reszty naiwnych kobiet, ktore wierza ,ze za grosze mozna dostac profesjonalna obługe i wysokiej jakosci preparaty , nic z tych rzeczy ...po prostu omijajcie z daleka ,szkoda pieniedzy , czasu i nerwów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, ja też odwiedziłam ten gabinet. Poszłam na botoks czoła, osoba która mnie ostrzykiwala miała mieć kilkuletnie doświadczenie jednak "pani doktor" źle mnie ostrzyknela ponieważ nie trafiła w część mięśnia:/ podczas zabiegu powiedziałam że nie trafiła bo czuję że rozchodzi się w stronę skroni to uslyszalam że" to jest tylko w Pani wyobraźni"i efekt mam taki że marszcze połowę czoła . Próbowałam jeszcze tam pedicure z frenczem ale i to okazało się zbyt trudne. Uważam że osoby które tam pracują powinny zastanowić się kim są względem tego co robią. Dziewczyny proponuję omijać z daleka to miejsce i ręce mi opadają kiedy widzę ich str int, taka profesjonalna, elegancka, nowoczesna i jeszcze do tego "instytut" co w praktyce śmiem uważać że nie wszystkie osoby tam zatrudnione wiedzą co to słowo znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcecie wiecej opini? Poszukajcie Loveliness Wrocław chyba Ślężna 27 obecnie zamkniete. To juz kolejna zmiana miejsca i nazwy... :] Ja robilam uda -liposukcja ultradzwiekowa, chcialam wygladac lepiej a rezultat taki,ze mam na całe życie odbita głowice na nodze (jak by mi ktos zelazko przylozyl). NIe wspomne ile czasu sie to papralo i goilo. Choc niby czas leczy rany ja depresje mam do dzis. Juz NIGDY nie pokaze nog.... nawet w rajstopach ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żenada ... wielka ' pani doktor ' z kilkuletnim doświadczeniem, kosmetolog z przekształceniem medycznym... jestem ciekawa co jeszcze wymyślą ... szkoda czasu i pieniędzy a przede wszystkim wyglądu i zdrowia. jedynie co to można się tam oszpecić. a z tego co poszperałam w internecie banda oszustów. nowa nazwa to jakieś ' de luxo ' przy ulicy świeżej - oczywiście na pana k. daszkiewicz. o nim i jego firmach też się naczytałam ... nawet na krs można ich znaleźć. widzę nie pierwsza i chyba nie ostatnia lokalizacja siedziby, ale czego się można spodziewać po jakości wykonywanych usług i po oszustwach - trzeba uciekać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathyque
Witam , serdecznie czy te pseudo kosmetyczki ze Stysiej przeniosły się na Swieżą i prowadzą teraz gabinet pod nazwą De Luxo? bardzo potrzebuje na nie namiary, panny po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego poczęstowały mnie gronkowcem a kiedy zaczęłam żądać i wypytywac o ich ubezpieczenie to zwinęły interes . Sama rehabilitacja na dzien dzisiejszy kosztowała mnie 7000 tyś zł a to nie koniec, przez miesiąc wyglądałam jak ZOMBI oczywiście pokazałam sie panią kosmetyczką żeby widziały jak mnię upiększyły a one nawet jednego telefonu nie wykonały, żeby chociażby zapytać jak się czuje..... nie mam zamiaru tego tak pozostawic z wielką przyjemnością założę sprawę cywilną a z jeszcze większą poinformuję prokuraturę o ich wyczynach, dlatego bardzo proszę jak ktoś wie gdzie one się znajdują o jakiekolwiek informacje, proszę też o imię i nazwisko kobiety która tam wykonywała botox i wypełnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli jakis wniosek do sadu bedzie zlozony to ja sie przylacze,mam zdjecia po zabiegu.Juz kiedys wypowiadalam sie na temat tego "salonu" Dziewczyny,wszedzie,ale NIGDY,PRZENIGDY nie tam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathyque
ja na pewno złoże do Sądu pozew tez mam całą dokumentację medyczną nie mam nic przeciwko by pozew był zbiorowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Pani prezes Instytutu Cosmetica Gabriela komańska-kędra urzęduje na ulicy Parafialnej 32 we Wrocławiu! Tam mieści się firma Cosmetica !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam robilam nici PDO i jestem bardzo zadowolona. Nawet zastanawiam sie, czy o tym gabinecie jest mowa, bo na Stysia widziakam jeszcze inne. Bylam na Stysia 20. Efekt widoczny juz od zaraz. Zero siniakow. Profesjonalna obsluga. Pelna higiena. Mam zamiar umownic sie na nastepne zabieg A moze te negatywne opinie wypisuja wlasciciele innych gabinetow, poniewaz za byle jaki zabiek biora krocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze Ty jestes wlascicielka lub jej kolezanka stad ta wypowiedz? Nie wydaje Cie sie,ze zbyt wiele negatywow?? Mysle,ze ceniony kosmetolog nie pozwoli sobie na tego typu komentarze. A te nici kiedy byly zakladane? Ile "wytrzymaly" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze to włascicielka tak pozytywnie o sobie pisze, ja tam byłam i dla mnie to jest skandal OMIJAC Z DALEKA!!!!!! jak komus zrobią krzywdę to siedzibę zmieniają pewnie chytrej włascicielce szkoda kasy na ubezpieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierzcie mi. Robilam nici latem. Dwa razy. Najpierw na probe, tylko dwie dlugie. Bylo dobrze, to po miesiacu zrobilam wiecej. A trafilam tam z gruponu Wykupilam botoks na 3 miejsca i tez wszystko bylo ok. Czolo mialam jeszcze lepiej zrobione niz gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego na fejsie maja tyle pozytywnych lajkow? Jedna osoba moze dac tylko jeden lajk? Czyli skąd sie wzięly? Jezeli pozytywne opinie sa niby od wlascicieli czy kolezanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathyque
ja robiłam wypełnienie i mnie poczęstowały gronkowcem i nie chodzi mi o tego gronkowca , ale o to jak sie zachowały, głowa w piasek i udają ze nie ich problem , lokal zmieniły i myślą ze im to ujdzie, no ze mną to im nie przejdzie, a chciałam jak najbardziej załatwic sprawę polubownie, bo w koncu najlepszym różne rzeczy sie zdarzają, skoro one mają to gdzieś to są jeszcze Sądy mam nadzieje ze uchronie innych przed takim oszpeceniem jakie mi zafundowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wystarczy chocby jeden negatywny komentarz,zeby omijac to miejsce z daleka.Dla mnie Twoje zadowolenie to po prostu przypadek,zbyt wiele tu zlych opini,z reszta sama mialam tam botox... Bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lagtalatu1970qmwzp
Witam, Pani prezes Instytutu Cosmetica Gabriela komańska-kędra urzęduje na ulicy Parafialnej 32 we Wrocławiu! Tam mieści się firma Cosmetica ! Jasne http://isthat.info/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupilam na grouponie, ale juz anulowalam zakup. Dostalam email ze zabieg bedzie wykonany w Klinika Estetica, wiec babeczka sie znowu przeniosla. Uwazajdzie dziewczyny. A ponizej email od groupona... Drogi Użytkowniku, Jakiś czas temu zakupiłeś Groupon do Instytutu Cosmetica. W imieniu naszego Partnera informujemy, że wszystkie usługi będą realizowane w salonie Klinika Estetica. Nowy adres znajdziesz poniżej: KLINIKA ESTETICA UL. ŚW. MIKOŁAJA 61-61 LOK 8 50-127 WROCŁAW Jednocześnie przypominamy o koniecznej rezerwacji telefonicznej pod numerem 512 562 489. Jeśli zaistniałe okoliczności sprawiają, że oferta nie jest już dla Ciebie atrakcyjna możesz otrzymać zwrot wpłaconej kwoty w tej samej formie co wykonana przez Ciebie wpłata bądź w postaci doładowania konta premiowego Groupon (umieszczone środki będą ważne przez 12 miesięcy od dnia ich przyznania). Aby otrzymać zwrot wystarczy, że odpiszesz na tę wiadomość, podając kod swojego grouponu oraz preferowaną formę zwrotu. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 13.04.2015 r. Za powstałe utrudnienia najmocniej przepraszamy! Z pozdrowieniami, Dział Obsługi Klienta Groupon.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właścicielką Instytutu Cosmetica jest Pani Magdalena Daszkiewicz- wiele osób jej szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieniła nazwę z Instytutu Cosmetica na Estetica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uświadomiona
Miałam "przyjemność " pracować z tą panią nic prócz kasy się nie liczy ani klient a tym bardziej pracownik .Zabiegi są fikcją !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy w końcu powstał pozew zbiorowy przeciw działalności tej pseudokosmetyczki? I jaki był jego wynik? Sama bym chciała zwrotu pieniędzy za spartaczony zabieg, więc o ile ktoś już ma doświadczenie jak je odzyskać od tej pani będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×