Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak mnie to ciekawi

Jacy są w łóżku 40-letni faceci

Polecane posty

Gość tak mnie to ciekawi

no tacy tuż przed 40-stką.... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha123678
wspaniali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmraauu...faceci w tym wieku wiedza czego chca ..jak sprawic partnerce przyjemnosc...ale nie ogolniajmy ze wszyscy sa tacy wspaniali...sa rowniez takie modele ze tylko wsadzi juz jest po..albo mu wcale nie staje...ja zawsze lubilam facetow mlodszych ode mnie...na nich zawsze mozna bylo polegac....w sensie seksu...taki 25-28 4 razy moze i ciagle mu stoi ...taka 40 niekoniecznie...choc teraz mam modela przed 40 no i ....JESTEM W NIEBIE....ale naszukalam sie sporo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jacy są, ale idę się walnę spać, to może mi się przyśni. Chyba dziś umrę. Majątek zapisuję Pozdro i Jorgusiowi po połowie jak by co. Złote ciżemki zapisuję miauczydełku (miauczydełkowi?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Świetny temat, dlaczego...? Ponieważ świetni są 40-letni Panowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiętnaście lat minęło
najlepsi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej!Zosia.....!!! a czym ze ja zasluzylam zeby w spadku cizemki dostac? ale ok...teraz w modzie zlote ciazemki...ja mam takie ladne klaputki ale ...i cizemki sie przydadza...SERDECZNE DZIEKI....poki co to nie zycze Ci zejscia...aczkolwiek mam chrapke na zloto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są poprostu trochę bardziej
miętcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i tak
Miętcy i szybcy. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfne_ciacho
Mniej ruchawi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i tak
Mówimy o jakichś dwóch rodzajach facetów po 40-tce w takim razie. Nie myślałam, że ich aż dwa rodzaje są. Znam tylko miętkich i szybkich. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudowni
ja mam 23 lata a i tak wolę przed 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudowni
Oczywiście jakieś 20 lat przed 40 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiętnaście lat minęło
nie są szybcy :O im starszy facet tym dłużej może :P to młode szczawiki kończą po minucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i tak
Oj, dziecko, nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakoch
Moj 40-latek w ogole nie chce tego robic ze mna, mysle o kochanku, ale podobaja mi sie starsi, okropnosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwh1
Dupiszonek. O sobie nie wypada pisac i mówić. Więc w imieniu 40-latków dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan tas tycz ni
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ludzie co za pytanie
tak samo jakby pytac jakie sa 2o letne kobiety. Ano bardzo rozne - niesmiale, wyuzdane, chetne czy wrecz przeciwnie itd - facet tez czlowiek i tez sa rozni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40latkowie ;) najlepsi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIETKA WESOŁA
Mój ma 48 lat i jest cudny, nawet czasami śmieję się, że kończę przed nim............. ale fakt całe życie lubił seksik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40letnia kobieta
może i łatiwej jest ocenić sex, widzę też, że nikt specjalnie się całokształtem nie przejmuje. Nigdy nie byłam zwolenniczką spojrzenia na faceta i wylądowania z nim w łóżku w przeciągu 5 minut. A sex z facetem, który nie zna mojego ciała? Kiepski pomysł. Czy faceci 40letni angażują się bardziej? Dla nas kobiet najważniejsze jest czy facet jest cierpliwy i męski. Mając obie te cechy jest wspaniałym kochankiem. Tyle, że co ma do tego wiek??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez wiek ma do tego i to wiele. bo to praktyka czyni mistrza jak to mowi stare powiedzenie. a kto ma potencjalnie wieksze doswiadczenie 19 latek czy 35? poza tym jest duzo prawdy w tym ze dojzały mezczyzna bardziej zna swoje ciało i potrafi je kontrolowac. tak samo jest zreszta z kobietami, dopiero w pewnym wieku potrafia wprost powiedziec partnerowi czego pragna. ale oczywiscie to tylko uogolnienie, nie twierdze ze nie zdarzaja sie wyjatki :) a to co napisałam wyzej mozesz znalesc w dziesiatkach badan przeprowadzonych na ten temat :) ludzie z wiekiem sie zmieniaja i to akurat nie ulega watpliwosci . a co do całokształtu to nikt tu nie pisze ze chodzi do łózka z pierwsza lepsza osoba. ocenianie całokształtu jest niemozliwe, kazdy ma zalety i wady wiec po co je oceniac skoro nikt z nas nie jest idealny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×