Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak długo szukaliscie mieszkania do kupna

Polecane posty

Gość gość

ja szukam juz 2 miesiace i na nic fajnego nie moge natrafic ... przez to czuje sie jak nieudacznica... gdyz jest na mnie wywierany nacis abym kupila mieszkanie szybko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co szybko ? Moi znajomi kupili szybko i co ? mieszkają na obrzydliwym ogrodzonym osiedlu, malutki balkonik z widokiem NA INNE OKNA I BALKONY :O 50 metrow na przeciwko inne okna, podworko i plac zabaw. Porazka, zero prywatnosci, wyjrzysz przez okno i nie widzisz swiata tylko okna i plac zabaw. Maja dziwne okno w kuchni, strasznie wysoko. Szkoda gadac, dla mnie porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie powinien na ciebie naciskac bo kupno mieszkania to powazna decyzja i na szybko nie warto tego robic. ja w szczecinie tez nie znalazlam swojego w 2 miesiace ale nieraz lepiej poczekac. trafilo mi sie jedno na malych bloniach i mam przynajmniej nowiutkie mieszkanie w zielonej okolicy, to wazniejsze niz takie kupowanie na lapu capu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
parę miesięcy, ja postawiłam na mieszkanie od dewelopera, budynek był w trakcie budowy, kiedy brałam kredyt, teraz będę odbierać mieszkanie z http://kierownikbudowyjozwik.pl/ mam nadzieję, że wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukałam mieszkania pół roku. Z perspektywy czasu widzę, że mogłam poczekać jeszcze chwilę i kupić coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. 3 m--ce przejrzałam ok. 30 mieszkań po kilku obejrzanych mieszkniach juz od progu wiedzialam, czy dane mieszkanie będzie mi pasować, czy nie jestem osoba konkretną, mam konkretne wymagania, więc nie był to dla mnie duzy problem - znaleźć pasujące mi mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowalikkk
To czego Ty szukasz, że nie możesz znaleźć? Ogranicza Cię jakiś rejon czy nie? Najlepiej wejść na wyszukiwarkę znaleźć wszystkie inwestycje w danym rejonie w ten sposób, wybrać te które nam odpowiadają, a potem sprawdzić dewelopera czy jest uczciwy i nie miał, żadnych akcji w przeszłości. My mniej więcej w ten sposób znaleźliśmy mieszkanie i je kupiliśmy od Partner Capital ewentualny namiar bo firma, jest ogólnopolska więc ma sporo inwestycji http://www.pcg.pl/ . Tak czy inaczej nie wiem jak na rynku wtórnym, ale na pierwotnym w tej chwili wybór jest ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj na targach nieruchomości. W Warszawie w zasadzie co tydzień coś takiego się odbywa, w ten weekend chociażby dzielnicowe targi nieruchomości, z dodatkowym uczestnictwem firmy Decoroom, która zajmuje się aranżacją i wykończeniem wnętrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u dobrego dewelopera też mozna spróbować - mi sie w ten sposób udało tutaj www.polskidom.pl popytaj wśród znajomych albo okoliczne ogłoszenia przejrzyj i na pewno coś się znajdzie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×