Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaRcYcHa

JAK DOBRAĆ KOLOR PUDRU?jasniejszy czy ciemniejszy?

Polecane posty

chodzi mi o taki w kamieniu,ciezko mi dobrac zeby byl identyko jak moja cera,sa albo ciut jasniejsze,albo ciut ciemniejsze,i nie wiem na ktory powinnam sie zdecydowac.bo moja siostra mowi ze jasniejszy lepiej wyglada bo bardziej naturalnie ,ale prosze o wasze rady.aha,i jak go nakladac,ta gabeczka czy pedzlem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ton ciemniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdcaa
zgadza sie..jasniejszy musi byc.. laski fajnie wygladaja jak maja zbyt ciemny puder...a najlepiej jeszcze jak maja taki rant...do kosci opalone..wypudrowane a szyja biala hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewnooooo
uwazam, ze o tej porze roku najlepiewj jasniejszy, szczegolnie,ze opalenizna wakacyjna nie pozostanie dlugo ja sobie w sklepi przykladam kilka pudrow do twarzy i oceniam podobienstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plina
jasniejszy niz podklad. jak bedzie ciemniejszy to bedzie robila sie maska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam książkę http://www.zlotemysli.pl/new,alldi,1/prod/12780/ubierz-sie-w-kolor-tajniki-analizy-kolorystycznej-aleksandra-fratczak.html Ja z niej nauczyłam się jak właściwie dobierać kolory. Fajna lektura na jesienne dni ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkład powinien być takiego koloru jak cera lub minimalnie jaśniejszy. Puder, który nakładamy na wykończenie makijazu jako utrwalenie najlepiej jak jest transparentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×