Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość troche mi nie styka

Jak, gdzie można dorobić jakieś 200-300 zł? jest to możliwe?

Polecane posty

Gość troche mi nie styka

Obecnie zarabiam 1500 zł, opłaty wynoszą mnie miesięcznie 1200 zł wynajmuję kawalerkę. Na życie zostaje mi 300 zł i w sumie na jedzenie starcza, ale na styk. Problem jest gdy muszę uzupełnić zapasy chemii, kosmetyki. Zreszta z jedzeniem tez kombinuje kupuje najtansze i jem dosc monotonnie. Tez nie poszlaje, obecnie nawet kawy i cukru w mieszkaniu nie mam. Jak ktos przyjdzie to nawet poczestowac sie nieda. Znajomi maja mnie za "bogaczke" przeciez az tyle zarabiam i dziwia sie, ze po knajpach nie chodze. Ale oni zarabiaja moze mniej niz ja, ale mieszkaja z rodzicami i kase maja dla siebie. Inaczej jest gdy trzeba sie utrzymac od a do z. Zreszta Wy pewnie wiecie. Jesli macie jakies rady gdzie i jak moglabym troszke podreperowac swoj budzet to bede strasznie wdzieczna. Juz i tak na maksa ograniczam wydatki. I nie mam na czym oszczedzic juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skskskskekek
Raz dasz dupci w kawalerce i 2 stowki przytulisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche mi nie styka
taka forma zarobku mnie nie interesuje kompletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarett
ja dorabiam jako hostessa, od 9zł do nawet 25 zł / h. pełno jest ofert tego typu, trzeba tylko trochę poszukać i na pewno coś znajdziesz. tak za weekend wychodzi mi 200 /300 zł, w sam raz na podreperowanie budżetu, a praca lekka i przyjemna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enjfngerj;H
JA OSTATNIO SPRZEDALAM u jubilera zlote kolczyki + pierscionek dostalam 480 zł ,starczylo na chemie + jakis zel pod prysznic i 2x proszek do prania:) a teraz daje ogloszenia i wieczorami sprzatam ludzia mieszkania od 10do 20 zł za godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loss santos carlos
Musisz zmienić pracę na bardziej opłacalną albo poszukać tańszego lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche mi nie styka
kurcze widze, ze kilka osob napisalo, a mi sie nie wyswietla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew1k
a nie mozesz wynajac tylko pokoju? bedzie duzo taniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew1k
co Ci po samodzielnym mieszkaniu skoro tak naprawdę w nim wegetujesz? 300 zl na zycie to bardzo malo, co w przypadku choroby, głupiego przeziębienia np? a ubrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dorabiam od 300
do 600 zł miesięcznie na corpywritnigu. Ale na to trzeba mieć jednak czas. Ja piszę głównie wieczorami i nocami, bo dorabiam na wychowawczym do pensji męża. Ale trzeba mieć cierpliwość do tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yamochłon
:-o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alecooztego
ja na Twoim miejscu wynajelabym pokoj za 400/500 zł . zostałoby Ci 600 zł. Mozesz roznosic ulotki po pracy i w weekendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porada za free i
skoro znajomi Cię źle oceniają , że niby bogaczka, to im wyoślij jak to wygląda... niech nabiorą rozumu do głowy współczuje Ci ,,, 300 zł na zycie,,, a gdzie kupno butów, ubrań?? przydałby Ci się lokator ( chłopak ) co by się do czynszu dorzucił, byłoby Ci lzej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alecooztego
zostalobby Ci 600 zł wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alecooztego
Albo poszukaj sobie wspolokatorki albo wspolokatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poduszka_na_igły
Sprzątaj wieczorami jakieś mieszkania, na pewno będą takie ogoszenia. Hostessa to też dobry pomysł o ile jesteś młoda i w miarę wyglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherinaa6589
ja tez tego nie rozumiem :O sama zarabiam 1200 zł i poprostu wiem że nie stać mnie na kawalerke, no i 700 zł zostaje i za to da się już jakoś wyżyć. Moja znajoma kupiła mieszkanie z bratem, wychodzi ich to miesięcznie 1000 zł raty, plus 500 opłat na dwie osoby, i dodatkowo jeden pokój wynajmują :) ja uważam to za bardzo dobre rozwiązanie, mieszkanie jest twoje a płacisz tyle ile za wynajem. Sama też nad tym możesz pomyśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz zostać konsultantką avon, oriflame kokosów z tego nie ma ale jak się zakręcisz to zawsze można dorobić troszkę bez wkładu własnego . Jeśli znasz Panie które zapłacą każdą cenę za to żeby pięknie wyglądać to zostań konsultantką Mary Kay tylko to już są o wiele droższe kosmetyki musisz zamawiać i robić przedpłatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porada za free i
no rzuciła się dziewczyna na głęboką wodę.., może nie miała wyboru ja bym nie dała tak rady żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtrdr
sprzatac biuro, mieszkanie prywatne, dorabiac na zmywaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×