Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jak można napisać coś tak debilnego?

Polecane posty

Ktoś zalożył temat o metalówach i jakiś idiota/idiotka napisał zdanie tak idiotyczne, że zasługujące na osobny temat: "Metalówy to były modne 15 lat temu i w dodatku na wsi " jak można napisac takie tępe kretynizmy? Całe to zdanie jest skrajnie absurdalne i dowodzi upośledzenia umysłowego osoby która je napisała :) Po pierwsze moda jest dla idiotów, metal nigdy nie był modny, bo to muzyka alternatywna, a osoba która ocenia wartośc rzeczy w kategoriach tego, czy sa modne czy niemodne to upośledzona jednostka zdolna tylko do podążania za stadem. :) Po drugie większośc fanów metalu pochodzi z dużych miast a nie ze wsi. Po trzecie, kretynowi który to napisał wydaje sie pewnie że metalu słucha mało ludzi, "bo metal był modny 15 lat temu". Jakoś wysoka frekwencja na koncertach (np 25 tysięcy osób na Iron Maiden w poznaniu w czerwcu) temu przeczy. tak więc zaorane, możesz już debilu co napisałes te zdanie spokojnie popelnić samobójstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia ty się nie stresuj...chłopa Ci potrzeba co by Cię przepchał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tępy debil to napisał i tyle, po co w ogóle marnować czas i energie na takiego cepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BLACK METAL TO G****O !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wyobraź sobie ,że metal był i owszem modny . W latach 90 :D Może nie na wsi tylko w miastach jako opozycja do disco polo . To było fajne - słucham metalu bo jestem z miasta a nie ze wsi . A i przypominam ,że wtedy fani metalu nosili rurki - tak jak pedały teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"25 tysięcy osób na Iron Maiden w poznaniu w czerwcu" Przypominam ,że kanał POLO TV z muzyką Disco Polo ma oglądalność 40 000 osób . Gdyby niszowa :classic_cool: muzyka metalowa była aż tak bardzo popularna jakiś sprytna stacja TV dawno by stworzyła kanał tematyczny licząc na kase $:classic_cool:$ Tymczasem tak nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamknij już ryj tępa metalowa szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz też jest "modny" - z Nergalem pokazują sie celebryci, sabaton jest odznaczany przez prezydenta. chodzi o to, że nigdy nie stanowił głównego nurtu mody zawsze był alternatywą. I wydaje mi sie, że bardziej był modny w latach 80 niż 90, przecież heavy metal taki jak Iron Maiden to wtedy był niemalże mainstream puszczany w radiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoją całą "metalową ideologie " i tak przebijają "Majteczki w kropeczki " wiec się tak nie nadymaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
". Gdyby niszowa cool.gif muzyka metalowa była aż tak bardzo popularna jakiś sprytna stacja TV dawno by stworzyła kanał tematyczny licząc na kase $" Jest nawet bardziej popularna niż kanał Polo TV, bo na wielkiej czwórce thrash metalu w 2010 było 80 tysiecy osób. Kanału tv nie ma, ale jest prasa metalowa w Polsce - Metal Hammer i Mystic Art.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak co do Nergala, irytuje mnie tylko fakt, że niektórzy przez to, że Nergal jest celebrytą uważają Behemotha za jakiś gimbaraski zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na metallice w 2012 było zdaje sie 40 tysiecy osób. Koncerty metalowe potrafią przyciągnąc naprawde duże ilości ludzi, która gwiazda disco polo występuje przed takim tłumem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd ty wiesz co było puszczane w radio w latach 80 ? Przecież ty w latach 90 nosiłaś koszulę w zębach i na g****o mówilaś papu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiech na sali z Was :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A skąd ty wiesz co było puszczane w radio w latach 80 ? Przecież ty w latach 90 nosiłaś koszulę w zębach i na g****o mówilaś papu" Stąd skąd wiem np. jak cięzkie było zycie żołnierzy w okopach I wojny światowej - bo sie interesuje światem i historia, to że ty nie wiesz nic na temat tego co było zanim sie urodziłas, to nie znaczy, ze wszyscy sa takimi debilami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego, że uważacie, że współczynnik popularności jakiegoś gatunku muzycznego świadczy o tym, że jest on lepszy, a to g****o prawda. Fakt że w radio leci teraz sam szajs świadczy o tym, że większość ludzi ma zj****y gust i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Kasie popieram, mądre rzeczy mówi, sama prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat spędziłem dzieciństwo w latach 80 . A ty to wiesz z historii . Czujesz różnice debilko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ejo jutro w gimbazjum lekcje odwołane czy jak? nie kumam, nie śpi gimbaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Z tego, że uważacie, że współczynnik popularności jakiegoś gatunku muzycznego świadczy o tym, że jest on lepszy, " Nie uważam nic takiego, uwazam wręcz przeciwnie(choć jest sporo wyjątków od reguły), ale nie mozna tez mówic że metal nie jest popularny, bo jakby nie patrzeć, jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już nie jestem w gimbazie, chyba sądzisz według siebie gimbusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja akurat spędziłem dzieciństwo w latach 80" no wow super moge cie dotknąć? " A ty to wiesz z historii . Czujesz różnice debilko ?" A co to zmienia? Nie jest faktem, że Iron Maiden było wysoko na liście przebojów programu iii polskiego radia prowadzonej przez Marka Niedźwiedzkiego, co wiem od paru lat, bo kiedyś o tym czytałam? Dlaczego wyzywasz mnie od debilek? Bo śmiem być młodsza od ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym sie wstydziła powiedzieć że słucham tesco albo disco polo gdyby ktoś mnie zapytał czego słucham, bo gust muzyczny wiele mówi o człowieku a tak to z dumą moge powiedzieć że rocka i metalu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją drogą, jestem z okolic Krakowa a nigdy nie było mi dane Ciebie zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*techno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Swoją drogą, jestem z okolic Krakowa a nigdy nie było mi dane Ciebie zobaczyć" tak jak setki tysięcy innych osób, którzy sa z okolic Krakowa i mnie nie znają. Może na koncertach mnie widziałas nie raz tylko nie wiedziałas że to ja. A co, chcesz sie ze mną spotkać, bo w sumie nie rozumiem o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie idźcie spać, bo mi sie nie chce i sie nudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×