Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak oceniasz mój wygląd?

Polecane posty

Gość gość

Cześć wszystkim, jak oceniacie mój wygląd w skali 1-10? Liczę na przede wszystkim na szczerość, nawet krytykę przyjmę otwarcie o ile będzie szczera, nie rusza mnie to ;) Link do zdjęcia: http://i.imgur.com/xl2HAa5.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz fajne koncowki :D ogolnie iwdac ze mila z cb kobieta,troszke makijazu i bedzie super :) z kazdej do sie zrobic piesc. glowa do gory ^^ tak 7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*widac *pieknosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Autorka_postu - Zapomniałam napisać żebyście pisali swoją płeć "K" albo "M" żebym wiedziała kto ocenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1828
Dokładnie 3/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah mile komentarze bedziesz miec bo jestes brzydka ;) jakbys bylya ladna to wszyscy by cie hejtowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest brzydka, normalna dziewczyna nie jakaś solara 😠 7/10, moze troche zaniedbana ale wyglądasz miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umalowac cie i ubrac jak kobiete to nawet by na ciebie ktos w remizie wlazl;a taks erio jest ok; zadbaj oc ere;mloda jestes wyrobisz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą! Nie jesteś piękna ale przeciętna. Jeśli troszkę schudniesz jest w tobie potencjał. Ogólnie OK wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku napisze, że podziwiam za odwagę. Ja bym takiego zdjęcia na neta nie dała, na którym widać mi pryszcze na buzi. A jak Cie oceniam? A czy to takie ważne? Wyglądasz jak wyglądasz. I tak wszyscy umrzemy więc jakie to ma znaczenie. Brzydka nie jesteś. Nie przejmuj się tak wyglądem. Spójrz na facetów, nawet największy brzydal uważa się za adonisa i startuje do najładniejszych dziewczyn. Oni się tym nie przejmują jak wyglądają, nie mają kompleksów. W każdym razie wyglądasz na sympatyczną, nie bałabym się do Ciebie podejść na ulicy i np. zapytać o godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3rady. 1Schudnij z 10 kg 2zmień fryzurę 3zacznij się Malować .... A będziesz fajną laseczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×