Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LisaFairy2222

Jak powiedzieć mamie o dziwnym uczuciu w pochwie

Polecane posty

Od jakiegoś czasu mam takie dziwne uczucie w pochwie. Takie nie do opisania. Mam 14 lat nie mam okresu. Czasami jak idę się załatwić to chwile po wyjściu z łazienki znowu chce mi się sikać. Nie wiem jak fachowo to się nazywa i wstydzę się powiedzieć o tym mamie bo ona zaraz zacznie panikować i mnie o wszystko wypytywać. Boje się jej powiedzieć ale jednocześnie mam już dość tego uczucia ono jest okropne. A czy to jest groźne? Proszę dziewczyny pomóżcie! Aha i jeszcze mam pytanie czy jeśli powiedziałabym mamie to co ona wtedy zrobi? Zabierze mnie do lekarza? A czy lekarz będzie mi kazał ściągać majtki? Proszę pomóżnie bo nie wiem co robić Gość -chodziło mi o to że gdy idę do łazienki to potem jak zrobie siku to znowu mi się chce i mam takie dziwne uczucie jakby ciągle miała sikać Ale i tak dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam Anita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro sama nie potrafisz opisać tego uczucia to skąd my mamy wiedzieć co ci jest? w pochwie może łaskotać, piec, bolec, swędzieć. Trzeba iść do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luliluli
pewnie chodzi ci o parcie ma pecherz czyli ciagle uczucie jakby chcialo ci sie siku.Powiedz mamie ze masz nieprzyjemne uczucie podczas oddawania moczu bo prawdopodobnie masz zapalenie pecherza. Lekarz zleci ci wykonanie badania moczu. Nie bedziesz musiala sie rozbierac po prostu w domu nasikasz do specjalnego pojeminiczka ktory pozniej oddasz do badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być zapalenie pęcherza, ja na takie objawy kupiłam Urinal Intensiv w aptece bez recepty, po paru tabletkach ustąpiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to takie straszne rozebrac sie do badania ?przeciez to lekarz zbada cie i zapisze leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezpłatne konsultacje lekarskie dla kobiet z objawami OSTREGO ZAPALENIA PĘCHERZA MOCZOWEGO!!! Rejestracja pod nr. telefonu: 22 223 17 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×